«Бразильському Трампу» слід готуватися до жорсткої виборчої кампанії, — ЗМІ

СВІТ
11 березня, 13:47
«Бразильському Трампу» слід готуватися до жорсткої виборчої кампанії, — ЗМІ
Фото: Onze de Maio

Колишній президент Бразилії соціаліст Луїз Інасіу Лула да Сілва, звинувачений у корупції, повернувся у велику політику.

Під час зустрічі зі своїми прихильниками у місті Сан Бернарду ду Кампу він критично висловився про боротьбу консерватора Жаїра Мессіаша Болсонару з пандемією коронавірусу у країні, поінформувало видання "Estadão".

На думку Лули да Сілви, теперішня бразильська влада має визнати свої помилки й піти у відставку, оскільки не змогла забезпечити достатній рівень медичної допомоги своїм громадянам.

«Моя порада всім бразильцям: не виконуйте жодних безглуздих рішень президента республіки або міністра охорони здоров'я, негайно зробіть щеплення. Ця країна не має уряду, ця країна не піклується про економіку, створення робочих місць, заробітну плату, охорону здоров'я, навколишнє середовище, освіту, молодь... Коли ви запитаєте, що я особисто думаю про Болсонару, то відповім, він — імбецил, який довів до критичної межі нашу країну», — заявив 75-річний експрезидент-соціаліст.

Варто відзначити, що головною електоральною базою Лули да Сілви є малограмотна міська біднота, яку легко задурити подібними фразами й підбурити до вуличних заворушень.

Натомість чинний голова бразильської держави вже відповів на публічні вислови свого опонента, при якому, як він вважає, система охорони здоров'я була занедбана і корумпована.

«Вийшовши з судової зали, Лула одразу розпочав передвиборчу кампанію з нищівної критики попередників, що досі при посадах. Лідер бразильських лівих сил, типово, вдається до маніпуляції, ми це вже проходили. Його кампанія заснована на брехні та дезінформації. Він нерозумний, він не знає, про що йде мова, коли кидається звинуваченнями у мій бік чи міністра охорони здоров'я. Його агресія спрямована на політизацію наслідків спалаху коронавірусу», — прокоментував ситуацію Жаїр Болсонару, якого ЗМІ часто називають "бразильським Трампом".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за словами чинного президента Бразилії, збройні сили країни не втручатимуться у політику з метою зміни влади.

Читайте також:
Депутат Державної Думи РФ від Республіки Тива, яка представляла політичну силу "Єдина Росія", Ларіса Шойгу померла на 69-му році життя.
11 червня, 12:57
В прокуратурі стартувала кампанія з вакцинації – однією з перших щепилась Генпрокурор
30 квітня, 11:45
В керівництві медицини США повідомили, що з червня, швидше за все, вже повністю знімуть обов'язок ходити в масках.
14 квітня, 11:45
Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.
10 квітня, 16:45
Коли при владі профани без досвіду і належної компетенції, чекати на диво у різних сферах суспільного життя не варто.
08 квітня, 12:56
Об'єднаній Європі не знадобиться кремлівський медичний препарат "Спутник V", адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.
23 березня, 11:36