ЦРУ продовжує вербувати росіян через Telegram

СВІТ
16 травня, 13:05
ЦРУ продовжує вербувати росіян через Telegram

Розвідувальне відомство США опублікувало відеоінструкцію

Центральне розвідувальне управління США створило в телеграмі канал з інструкціями для росіян щодо того, як можна безпечно вийти з ним на контакт і передати інформацію.

Канал було створено 13 квітня, але перші публікації в ньому з’явилися лише сьогодні.

"ЦРУ хоче знати правду про росію, і ми шукаємо надійних людей, які знають і можуть розповісти нам цю правду. Ваша інформація може бути ціннішою, ніж ви думаєте", - йдеться в публікації на каналі.

Там також оприлюднено інструкцію про те, як безпечно зв’язатися з ЦРУ. Росіянам рекомендують використовувати для цього Tor або VPN.

"Ви військовий офіцер? Ви працюєте в сфері розвідки, дипломатії, науки, високих технологій або маєте справу з людьми, які цим займаються? Си маєте інформацію про економіку або вище керівництво російської федерації? Зв’яжіться з нами. Можливо, люди довкола вас не хочуть чути правду. Ми - хочемо", - закликають у ЦРУ.

Співробітники ЦРУ, які беруть участь у проекті, заявили CNN, що вторгнення Росії в Україну створило історичну можливість, "щоб росіяни прийшли до нас і надали інформацію, яка потрібна Сполученим Штатам". За їхніми словами, попередня хвиля вербування на початку широкомасштабного вторгнення була успішною та дала "встановити контакт".

Читайте також:
Війна
Літаки відправляють для посилення місій НАТО з охорони повітряного простору.
09 вересня, 09:15
Економіка
Американська національна безпека виявилася важливішою за будь-який ґешефт і торгові зв'язки із комуністичним режимом Китаю.
28 серпня, 17:53
Світ
Щорічний саміт лідерів п'ятьох найбільших країн "другого світу" відбувається у Південній Африці без присутності російського бункерного діда.
23 серпня, 20:31
Світ
Тодор Тагарев: «росія постійно провокує НАТО, зокрема розширюючи зону свого контролю»
19 серпня, 07:25
Війна
Розвідка США внесла московію до «чорного списку»
15 серпня, 11:02
Політика
Коли РФ повторюватиме на собі дезінтеграційну практику СССР, вона навіть не думатиме питати про це дозволу Заходу.
13 серпня, 18:14