Цвинтар знищених російських танків виявили неподалік Білгорода

СВІТ
22 квітня, 19:06
Цвинтар знищених російських танків виявили неподалік Білгорода
Фото: The Sun

Командування московитських окупаційно-терористичних військ з усіх сил марно намагається приховати втрати, зокрема у техніці.

Однак, як стверджує народна мудрість: усе таємне колись стає явним; про що свідчить віднайдений могильник танків у Білгородській області росії.

Світлини та мапи зі знищеною українськими захисниками ворожою бронетехнікою оприлюднило провідне британське видання "The Sun".

Як зазначають автори журналістського розслідування, підбиті російські танки, а також поодинокі БТРи та БМП знаходяться неподалік державного кордону України.

«Виявити та сфотографувати зазначену місцевість нам допомогли українські розвідники завдяки дрону-шпигуну "Лелека". Ми нарахували 57 військових машин, включаючи щонайменше 17 танків Т-72 і більш сучасних Т-90. Все це унаочнює приголомшливі масштаби втрат росії на полі бою», – йдеться у матеріалі видання "The Sun".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у населених пунктах тимчасово окупованої московитськими терористами Херсонської області вороги роздають заміновані продукти.

Цвинтар знищених російських танків виявили неподалік Білгорода_1
Читайте також:
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36
Світ
Двоє найманців путінського кухаря-дітовбивці Євгєнія Прігожина поповнили лави глядачів на концерті Іосіфа Кобзона у пеклі.
31 травня, 17:01
Опінії
Сьогодні у багатьох потяг до PR-акцій у military-style переважає відчуття міри. А серед політиків є навіть клінічні випадки.
20 травня, 17:01
Війна
Щó вже казати про цивілізаційну прірву, яка пролягла між цілою Європою, не тільки Україною, та жителями російської федерації.
12 травня, 21:46
Війна
Як кажуть у народі, – перший пішов, – але сподіваємося, що не останній, адже кожен зрадник України має відповісти за скоєне.
10 травня, 22:45