Данилюк хоче підвищити премії «реформаторам» в міністерствах

ПОЛТАВА
28.02.2018, 08:56
Данилюк хоче підвищити премії «реформаторам» в міністерствах

Розміри щомісячної надбавки варіюються залежно від посади в межах 35 тис.—55 тис. грн

Директор департаменту економічної політики Федерації роботодавців України Сергій Саливон повідомив, що міністр фінансів Олександр Данилюк виносить на завтрашнє засідання Кабміну проект постанови про збільшенні кількості високооплачуваних «реформаторів» в міністерствах.

Про це Саливон написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Міністр фінансів Данилюк виносить на завтрашнє засідання КМУ проект постанови про кратне збільшення кількості високооплачуваних «реформаторів» в міністерствах, про «скромні» надбавки їм. Загалом - грошей немає, але ви тримайтеся!», - зазначив Саливон.

Нагадаємо, понад рік тому Уряд затвердив Стратегію реформування державного управління на 2016—2020 роки (розпорядження Кабінету Міністрів від 24.06.2016 №474-р). Вона передбачає створення в міністерствах та відомствах нових органів — директоратів з формування політики у відповідних сферах і директоратів стратегічного планування та європейської інтеграції.

У Кабміні розраховують, що після цього міністерства зможуть стати ефективними центрами формування державної політики у тій або іншій сфері. Для цього уряд разом з Євросоюзом не поскупилися - зарплати працівників директоратів будуть досягати 55 тис. гривень, що в кілька разів більше, ніж зараз отримують рядові співробітники міністерств.

Саливон також опублікував проект постанови Кабінету міністрів, яку за його словами, завтра винесуть на засідання Кабміну.

Посади таких фахівців віднесені до державної служби категорій «А», «Б» і «В». Також визначено, що їхня винагорода складається з:

а) посадового окладу, відповідних надбавок і виплат, премії (у разі встановлення);

б) стимулюючих виплат, передбачених для посад фахівців з питань реформ, які повинні бути уніфіковані для всіх рівнозначних посад.

Утім, поняття «стимулюючі виплати» не закріплено в законі «Про державну службу». Натомість Уряд постановою від 18.01.2017 №15 затвердив Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям. Розміри щомісячної надбавки окреслено в додатку до нього, вони варіюються залежно від посади в межах 35000—55000 грн.

Читайте також:
Суд примусив правоохоронців розпочати провадження.
вчора, 07:14
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
14 грудня, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
14 грудня, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05