ДБР викрили на корупції керівника Південного регіонального управління ПСУ

КРИМІНАЛ
22.11.2021, 12:47
ДБР викрили на корупції керівника Південного регіонального управління ПСУ

Незадеклароване майно та готівка, нерухомість в Італії та Іспанії

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook журналіст Леонід Швець, інформує аґенція Останній Бастіон.

У начальника Південного регіонального управління прикордонної служби генерал-майора Мула виявлено незареєстроване житло вартістю 6 млн грн, 40 млн грн готівкою та валюта.

У його одеській квартирі знайдено 587 тис. доларів, 380 тис. євро, документи на власність в Італії та Іспанії та на рахунки 16 млн доларів в іноземних фінансових установах.

Крім того, у полковника знайшли паспорт громадянина Колумбії, на ім'я Хорхе Фернандес.

Указом Володимира Зеленського № 352/2020 від 23 серпня 2020 року, до Дня Незалежності України, полковнику Сергію Мулу було присвоєно військове звання генерал-майора.

ДБР викрили на корупції керівника Південного регіонального управління ПСУ_1

Генерал-майор Сергій Мул – доктор психологічних наук. Тема його докторської «Психологія готовності офіцера-прикордонника до професійної діяльності».


Хочемо нагадати нашим читачам, що НАЗК продовжує покривати порушників закону, а злочинна бездіяльність національного агентства з питань запобігання корупції викликає глибоке занепокоєння.

Читайте також:
Кримінал
Натомість, у справі Романа Червінського суд скарги прокурора розглядає позачергово.
18:21
Політика
Артема Ситника було внесено до реєстру корупціонерів у 2019 році.
18:00
Політика
Детективи НАБУ не провели обшук у керівника НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова через тиск директора НАБУ Кривоноса.
16:24
Політика
Головна їх мета не боротьба з корупцією, а знищення незалежності та суверенітету України й заробляння на цьому грошей.
вчора, 17:46
Політика
Українські банки отримали листи НАЗК, з вимогою надати інформацію про рахунки та рух коштів всього оточення заступника Генпрокурора
вчора, 09:01