ДеКАМАЗація росії

ЕКОНОМІКА
16.02.2024, 13:43
ДеКАМАЗація росії
Фото: Facebook

Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.

Німецька компанія Daimler Truck, яка входить до конгломерату Mercedes-Benz Group, нарешті продала свою частку виробництва «Камазів». А це — рівно 15% від усіх активів підприємства.

У 2022 році «КАМАЗ» потрапив під санкції ЄС, тоді німці почали говорити, що співпрацювати з росією не будуть. Нажалілися на «Камази» через те, що на них дуже зручно перевозити гуманітарний конвой запчастини до техніки, які допомагають росії воювати.

Ну, й звісно унітази та пральні машинки. Тож, коли Daimler Truck припинили постачати свої деталі на росію — у «Камазів» почалися проблеми із комплектацією.

Російські автовиробники казали, що виробництво локалізується, але вітчизняні технології щось підводять; усе як завжди. Є всі шанси, що ці акції так чи інакше попадуть у руки кремлівських посіпак.

Зараз ім'я їхнього нового власника засекречене, але не виключено, що потім їх перекупить держава. Ну, в принципі росія досягає своїх цілей, перехід на вітчизняне виробництво просувається цілком успішно «за технологічним процесом», як у Бійську напередодні (15.II.2024).

Автор : Антон Швець
Читайте також:
Економіка
Китайська соціальна мережа після Норвеґії звернула увагу на її південно-східну сусідку. Невдовзі там з'явиться великий центр обробки даних.
04 травня, 17:30
Економіка
Пристрої iPhone, iMac, iPad, Apple Watch, AirPods азійського походження на 90% заповнять ринок США. Така відповідь на трампівські тарифи.
04 травня, 08:18
Економіка
Найбільші американські корпорації у галузі харчування все ще побоюються ризиків. РФ — небезпечна для іноземного бізнесу територія.
01 травня, 13:14
Економіка
Так, ще нещодавно на чолі планетарних контейнерних перевезень була Німеччина. Але ситуація змінилася: тепер цей титул належить її сусідці.
16 березня, 08:18
Економіка
Гонконзький конгломерат «CK Hutchison» продав порти у центральноамериканській країні нью-йоркським інвесторам. Ціна оборудки — $22,8 млрд.
05 березня, 20:32
Економіка
Високі ціни на харчові продукти не залишають людям грошей на дорогі напої. Популярний німецький виробник джина оголосив про банкрутство.
26 лютого, 08:27