ДеКАМАЗація росії

ЕКОНОМІКА
16 лютого, 13:43
ДеКАМАЗація росії
Фото: Facebook

Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.

Німецька компанія Daimler Truck, яка входить до конгломерату Mercedes-Benz Group, нарешті продала свою частку виробництва «Камазів». А це — рівно 15% від усіх активів підприємства.

У 2022 році «КАМАЗ» потрапив під санкції ЄС, тоді німці почали говорити, що співпрацювати з росією не будуть. Нажалілися на «Камази» через те, що на них дуже зручно перевозити гуманітарний конвой запчастини до техніки, які допомагають росії воювати.

Ну, й звісно унітази та пральні машинки. Тож, коли Daimler Truck припинили постачати свої деталі на росію — у «Камазів» почалися проблеми із комплектацією.

Російські автовиробники казали, що виробництво локалізується, але вітчизняні технології щось підводять; усе як завжди. Є всі шанси, що ці акції так чи інакше попадуть у руки кремлівських посіпак.

Зараз ім'я їхнього нового власника засекречене, але не виключено, що потім їх перекупить держава. Ну, в принципі росія досягає своїх цілей, перехід на вітчизняне виробництво просувається цілком успішно «за технологічним процесом», як у Бійську напередодні (15.II.2024).

Автор : Антон Швець
Читайте також:
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Знадобилося 12 років, щоби американський техногігант зумів обігнати конкурентів у виробництві. Друге місце на ринку смартфонів за Samsung.
19 січня, 12:31
Економіка
Вартість американського технологічного гіганта на сьогодні становить становила $2 трильйони 903 мільярди. Це справжній світовий рекорд!
14 січня, 07:59
Економіка
Чиновники з політиками заховалися за новий скляний «берлінський мур» і не помічають проблем населення. Криза дедалі поглиблюється.
11 січня, 14:57
Економіка
Все завдяки шаленим продажам своєї продукції на ринку ресурсної федерації московії. У Пекіні підраховують багатомільярдні прибутки.
31.12.2023, 18:08