Демченка звільнили, але чи посадять?

Опінії
26.07.2022, 19:27
Демченка звільнили, але чи посадять?
Фото: Facebook

5 місяців знадобилось Володимиру Зеленському, щоби він звільнив російського щура Руслана Демченка. Того, хто керував усією нашою розвідкою.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики).

Диво дивне і слава Збройним Силам України, що сталось так, що з таким керманичем Київ реально не взяли за 2 дні. Правда, як наслідок загинуло чимало прикордонників, кадрових військових, тероборонівців і "мирняка"...

Якби нині владу не тримала в руках зелена єрмачня – то Демченка б чекала доля Рудольфа Абеля з яскравим обміном на мосту; аж надто гарний обмінний фонд, гарний і жирний. Але, певно, не з нашим щастям, якщо óн Офіс Президента пустив чутку, що «Руслан Михайлович тяжко захворів і більше не прийде на роботу».

Роками говорили, що на гарматний постріл не можна пускати на посади людей в СБУ, ЗСУ, розвідку, прокуратури та суди з близькою ріднею на росії, дружинами, які принципово лишаються громадянками ворожої держави та, упаси Боже, випускників російських академій КДБ! Але ніхто цього не чув.

Чому? А потому што лучшєє всєгда било імпортноє із Москви!

І тому один випускник академії КДБ у нас був радником і підписував угоди на користь РФ за усіх президентів – я про Демченка, якщо хто не зрозумів. Іншого – такого собі Сашу Боровика по рекомендації російського "експерда" Слави Рабіновича прилаштували в уряд Арсенія Яценюка.

І там почалася гризня, а ще виживання чинного і в цілому адекватного прем'єра. А третій – Женічка Кісеєльов роками перетягував пряму російську медіаплісняву типу Сакенів Аймурзаєвих, які жирують на наші кошти на каналі "Дом" і тягнуть сюди "хароших рузкіх" з експертизами, іменами яких українських інтелектуалів і героїв – укри мають право називати свої вулиці.

Про націоналістів вони з посмішками у воюючій державі базікають. Усе це коштувало нам уже кілька десятків тисяч життів за п'ять місяців.

Точні цифри ми ніколи не дізнаємось, але з урахуванням братських могил Маріуполя – вона буде за сотню тисяч. Так, це ціна помилок, інфантильності та сприяння тут випускничкам академій кедебе, хоча до 2022-го можна було знайти фахівців, які ніколи не вчились в радянських і російських ВНЗ.

Залужний, он, у поміч. І робе ж!
Читайте також:
Політика
Голова держави Андрій Єрмак може замінити президента. Для цього він випустив в інформаційне поле свого пішака в óбразі критика влади.
25 червня, 13:44
Полтава
Однопартієць Олександра Мамая та Ігоря Коломойського вважає, що Україна своє віджила. Хоча, як і вони, продовжує визискувати з українців.
25 червня, 06:08
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21