«Демократія» від Зеленського

ПОЛІТИКА
04.11.2021, 12:21
«Демократія» від Зеленського
Фото: Facebook

Виключіть мікрофон! Добре хоч, що не "виключіть світло"...

Ручний голова Верховної Ради "слуга неукраїнського народу" Руслан Стефанчук намагався заткнути рота опозиційному депутатові Гео Леросу.

Уривок багатогодинної відеотрансляції з виступом народного обранця у парламентській залі засідань виклали в одній із вітчизняних Facebook-спільнот.

«Доброго дня, шановний пане Президенте! Бачу, і Ваш Єрмак теж присутній у сесійній залі. Тому я хочу вам обом сказати, що я не боюся казати правду. Ви можете скільки завгодно травити на мене свої ручні правоохоронні органи, "кліпати" справу, але я не боюся вам особисто в очі говорити відверту правду», – заявив народний депутат.

На цьому моменті спікер Стефанчук попросив службовців апаратної парламенту вимкнути мікрофон Леросу, який затим показав середній палець у бік Зеленського і Єрмака.

Також опозиційний народний обранець назвав президента головним зрадником в Україні, який плазує перед Путіним і західними партнерами.

Ймовірно, що сьогоднішнє "fuck you" від Лероса можна вважати певним символічним актом, схожий на кинутий іракським журналістом черевик у Джорджа Буша-молодшого у грудні 2008 року.

Власне сучасний "український істеблішмент" може радіти тому, яких чудових і покірних "слуг" він привів до влади.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", нардеп Гео Лерос вимагає запровадити санкції проти "Кварталу 95".

вибір редакції
Читайте також:
Мистецтво
Або чому офіс верховного ухилянта простягнув свої гидкі мацаки до культури, в якій розбирається так само (насправді ніяк), як і у політиці.
11 березня, 17:42
Опінії
Алєксандр Лукашенка знову кидається погрозами у бік нескореної України. Так Кремль змушує його хоч якось імітувати участь в агресії.
07 березня, 17:31
Політика
Секретар Полтавської міської ради доволі часто маніпулює фактами. Все це він робить із єдиною метою: задовольнити свого партайґеноссе.
25 лютого, 20:15
Політика
Рішення бувають швидкі, популярні та ефективні. Просто виберіть будь-які два варіанти.
06 лютого, 07:51
Світ
На капітолійських пагорбах Оттави нині спекотно, опозиція звинуватила уряд у намаганні ухилитися від фінансово-економічного тиску на РФ.
03 лютого, 07:58
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07.09.2022, 10:25