Депутат Власенко влаштував тролінг ексжурналіста Лещенка

ПОЛІТИКА
05.11.2021, 08:42
Депутат Власенко влаштував тролінг ексжурналіста Лещенка

Народний обранець Сергій Власенко вимагає від антикорупціонера Сергія Лещенка відповісти за корупцію в структурі "Укрзалізниці".

Відповідного листа-звернення за підписом депутата з парламентської фракції ВО "Батьківщина" виклали на одному з вітчизняних Telegram-каналів.

Сергій Власенко закидає члену наглядової ради державного акціонерного товариства "Укрзалізниця" (з грудня 2019 року – прим. ред.) Сергію Лещенку ігнорування численних фактів розкрадання коштів на вказаному підприємстві.

«Особисто Ваші професійні якості залізничника, безумовно, дивують усіх, хто хоча б раз придбав квиток на український потяг, відчував на собі плацкартний "комфорт" або намагався організувати вантажні перевезення. Українська залізниця – зручно і вигідно, однак, на жаль, тільки поки що для Вас і Ваших поборників. Із чим Вас і вітаю у цей вельми світовий для Вас день – День залізничника», – зазначив у листі нардеп із лав ВО "Батьківщина".

Сергій Власенко також закликав "досвідченого антикорупціонера" і ексжурналіста припинити бути паразитом державного масштабу, а взятися за вирішення нагальних для "Укрзалізниці" проблем.

А проте, як усім нам добре відомо, сам пан Лещенко доволі часто міняв колір, курс, господарів, зграї, переодягався, перевзувався, перевтілювався – ​і, здається, тільки стать не міняв (поки що).

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями слідчі викрили незаконне заволодіння понад 1 млн грн на підприємстві, засновником якого є ніхто інший, як АТ "Укрзалізниця".

Депутат Власенко влаштував тролінг ексжурналіста Лещенка_1
Читайте також:
Які рішення у 2021 році було ухвалено на користь компаній Ахметова, Фірташа та інших
15:45
ТОВ «ФРЕНДС ПРО ТВ» отримає 20 млн за зйомки для Євробачення-2022
14:55
Про це заявив Ентоні Блінкен напередодні візиту в Київ
11:52
Родина Володимира Зеленського з державною охороною потай відпочила на тропічних островах посеред Індійського океану.
11:18
НАЗК, перевіряючи декларації чиновника, виявило недостовірні відомості. Але в НАБУ складу злочину не знайшли.
вчора, 16:28
На військових вантажівках «КрАЗ» почав заробляти завод голови оборонного комітету ВР від «Слуги народу»
вчора, 15:35