Der Spiegel: канцлер Шольц вимагає від Литви відновити транзит у Калінінград

СВІТ
01 липня, 09:08
Der Spiegel: канцлер Шольц вимагає від Литви відновити транзит у Калінінград
Фото: Twitter

Краще б голова федерального уряду Німеччини тиснув на ресурсну федерацію задля виведення її окупантів з України та повернення Кьоніґсберґу.

Олаф Шольц не припиняє провадити підкилимні інтриги на користь Кремля, навіть після нещодавніх відвідин звільненого і зруйнованого російськими окупантами Ірпеня.

На цей раз чинний німецький канцлер взявся вимагати від уряду Литви поновити транзит товарів до РФ, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на авторитетне видання "Der Spiegel".

Як з'ясувалося, у Берліні побоюються, що через виконання Вільнюсом західних санкцій, які вже призвели до часткової блокади ексклава Калінінград, Кремль розпочне війну безпосередньо з країнами Північноатлантичного альянсу та Європейського союзу.

На тепер уряд Шольца рішуче співпрацює з Європейською комісією задля того, щоби послабити обмеження, накладені на країну-агресорку, а отже змусити Литву скасувати блокування надходження певних видів товарів.

Влада Німеччини наполягає на тому, аби окупований московитами з 1945 року Кьоніґсберґ (тобто, Калінінград – прим. ред.) було виключено з усіх санкційних списків, дозволивши нібито уникнути ескалації конфлікту з росією.

«Ось цей транзит є фактично транспортуванням із росії до росії. Це дозволено. Вірогідно, Євросоюз може опублікувати особливу примітку до четвертого пакета, яке виведе транзит із-під санкцій», – цитує видання "Der Spiegel" неназваного представника кабінету Шольца.

Наприкінці "Останній Бастіон" радить не забувати, що віднині РФ зі "стратегічного партнера" перетворилася на загрозу для НАТО і негативні військово-політичні наслідки від такої трансформації сама московія відчує доволі скоро.

Читайте також:
Світ
Близькосхідна шиїтська теократія активно допомагає країні-агресору озброюватися та здійснює навчання операторів безпілотників.
20:18
Економіка
Санкції Європейського союзу проти РФ дійсно мають розтягнутий ефект, тому нам може здаватися, що Московщина впевнено їх долає.
31 липня, 20:36
Опінії
У Брюсселі триває екстрена Рада міністрів енергетики. Маємо можливість із ними поспілкуватися одразу після прийняття складного рішення.
27 липня, 18:18
Світ
Зростання прірви між росією та її найбільшим партнером Казахстаном стала несподіваним викликом для Владіміра Путіна.
27 липня, 08:12
Опінії
Кремль каже, що у них – форс-мажор. Ну, то давно відомо, що в них там із головою повний форс-мажор, який до всього ніяк не лікується.
20 липня, 19:34
Світ
В уряді Віктора Орбана знову гучно заговорили про захист етнічної угорської меншини в Україні, якій нібито загрожують міфічні нацисти.
16 липня, 08:18