Державна служба статистики виявила кризу молочної галузі

18.06.2020, 13:39
Державна служба статистики виявила кризу молочної галузі

Упродовж перших 5 місяців поточного року в Україні значно зменшилося виробництво молока.

Про це йдеться у піврічному звіті Державної служби статистики, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Торік показники за січень-травень сягали позначки 3,77 мільйона тонн зібраного у господарств молока, демонструючи зростання.

Проте зараз в аналогічний період намітився спад обсягів на рівні 3,64 мільйона тонн.

Найбільше молока за 5 місяців 2020 року виробили у Полтавській (292 тисячі тонн), Вінницькій (288 тисячі тонн) та Хмельницькій (251 тисяча тонн) областях.

Найменше — у Луганській (39 тисяч тонн), Донецькій (59 тисяч тонн) і Запорізькій (81 тисяча тонн) областях.

Вірогідною причиною кризи молочної галузі, швидше за все, є скорочення ферм і поголів'я великої рогатої худоби.

Адже без державної підтримки та проведення великої селекційної роботи власники відповідних господарств не готові й надалі підтримувати свій бізнес.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
В Анкарі, Пекіні та Джакарті віддають перевагу саме нашим сільськогосподарським культурам. Натомість росіяни опановують «чорний континент».
25 листопада, 14:52
Економіка
Українцям не вистачає м'ясних і молочних продуктів. Населення стало менше споживати багаті на природні білки, жири та вуглеводні харчі.
11 листопада, 06:07
Економіка
Нещодавно оголошений «найвеличнішим лідором світу» план не влаштовує вітчизняних аграріїв. Дехто розмірковує залишити збитковий бізнес.
29 жовтня, 12:31
Економіка
В Україні відбувається скорочення поголів'я основної худоби. Представники бізнесу готуються до складного 2025 року та дефіциту продукції.
27 жовтня, 08:18
Економіка
Холодна погода спровокувала суттєве скорочення обсягів пропозиції на ринку. Огірки, картопля, яблука, виноград тепер не всім по кишені.
23 жовтня, 14:50
Економіка
Без відносно дешевих харчових товарів, вироблених нашими громадянами, ЄС чекає повторення кризи 2022 року. Продовольчий ринок лихоманитиме.
16 жовтня, 12:36