Держдума РФ заборонить критику Росгвардії

КРИМІНАЛ
22.09.2023, 21:56
Держдума РФ заборонить критику Росгвардії
Фото: Google

Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.

Йдеться про кримінальну відповідальність за «дискредитацію» Росгвардії та «фейки» про неї. Відповідний законопроєкт оприлюднили на сайті Державної думи РФ, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

Ініціаторами стали депутати путінської партії «Єдина Росія». Вони запропонували поширити на «війська національної гвардії РФ» дію статей 207.3 («фейки» про армію), 280.3 (про повторну «дискредитацію» військовиків) і 284.3 (про «сприяння у виконанні рішень» суду у Гаазі) Карного кодексу.

Як заявив колишній радник очільника Росгвардії та нинішній голова парламентського комітету з інформаційної політики Алєксандр Хінштейн, на воєнізовану структуру Віктора Золотова «планується поширити ті повноваження й механізми у питаннях про добровольців», які надані міністерству оборони нападу РФ. Фактично, Сєргєю Шойгу натякають, що він більше не у фаворі Кремля.

Також до Держдуми було внесено раніше анонсований закон, який дозволить Росгвардії набирати власні «добровольчі формування». Перш за все, вочевидь, із колишніх найманців терориста Євгенія Прігожина.

«Добровольців можна буде залучати до виконання низки завдань у сфері оборони під час проведення мобілізації, дії воєнного стану, за умов збройного конфлікту. Окремо, під час проведення контртерористичних і спеціальних військових операцій як на території РФ, так і за її межами», — йдеться у тексті законопроєкту.

Читайте також:
Політика
Рішення про створення військової поліції у першому читанні підтримали 247 депутатів.
15:35
Економіка
Задля подальшої ескалації конфлікту Пекін робить ставку на комуністичний протекціонізм. Водночас не забувають китайці й про виснаження РФ.
13 червня, 06:10
Політика
Українські правоохоронці можуть відстежувати пересування українців за кордоном через додаток «Дія».
05 червня, 16:10
Політика
Адвокатка анонсувала введення в Україні «доносів» про «ухилянтів» за винагороду та проникнення військової поліції у житло «ухилянта».
05 червня, 10:45
Опінії
Я був на тій зустрічі журналістів з послами G7. І бачив ох*їння в очах послів, і всіх присутніх.
29 травня, 17:45
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
23 травня, 17:33