Держдума РФ заборонить критику Росгвардії

КРИМІНАЛ
22 вересня, 21:56
Держдума РФ заборонить критику Росгвардії
Фото: Google

Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.

Йдеться про кримінальну відповідальність за «дискредитацію» Росгвардії та «фейки» про неї. Відповідний законопроєкт оприлюднили на сайті Державної думи РФ, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

Ініціаторами стали депутати путінської партії «Єдина Росія». Вони запропонували поширити на «війська національної гвардії РФ» дію статей 207.3 («фейки» про армію), 280.3 (про повторну «дискредитацію» військовиків) і 284.3 (про «сприяння у виконанні рішень» суду у Гаазі) Карного кодексу.

Як заявив колишній радник очільника Росгвардії та нинішній голова парламентського комітету з інформаційної політики Алєксандр Хінштейн, на воєнізовану структуру Віктора Золотова «планується поширити ті повноваження й механізми у питаннях про добровольців», які надані міністерству оборони нападу РФ. Фактично, Сєргєю Шойгу натякають, що він більше не у фаворі Кремля.

Також до Держдуми було внесено раніше анонсований закон, який дозволить Росгвардії набирати власні «добровольчі формування». Перш за все, вочевидь, із колишніх найманців терориста Євгенія Прігожина.

«Добровольців можна буде залучати до виконання низки завдань у сфері оборони під час проведення мобілізації, дії воєнного стану, за умов збройного конфлікту. Окремо, під час проведення контртерористичних і спеціальних військових операцій як на території РФ, так і за її межами», — йдеться у тексті законопроєкту.

Читайте також:
Світ
Москва і Пхеньян за посередництва Пекіна планують розпалити конфлікт проти Сеулу. Рівень напруженості на Корейському півострові зростає.
26 листопада, 14:47
Політика
Незручність — нова характеристика путіна в очах практично всіх, хто його оточує, й і тих, над ким він царює. Він втратив легітимність.
22 жовтня, 13:54
Світ
Паралелі з Україною, де депутати бояться подавати декларації, щоб не викликати невдоволення у громадян, так і напрошуються...
06 жовтня, 10:15
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
26 вересня, 16:21
Політика
Кремль не припиняє заганяти населення ресурсної федерації московії у відновлений ГУЛАГ, де немає прав, але є доноси та переслідування.
08 вересня, 21:51
Політика
Доцільність другої вищої освіти для чоловіків під час війни визначатиме Міносвіти.
02 вересня, 14:00