Держкомпанії КНР допомагають РФ у війні проти України

СВІТ
24.01.2023, 18:36
Держкомпанії КНР допомагають РФ у війні проти України
Фото: Google

Азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у КНР оприлюднило авторитетне бізнес-видання "Bloomberg", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що президентська адміністрація Джозефа Байдена надала режиму Сі Цзіньпіна неспростовні докази, які свідчать про співучасть деяких китайських державних компаній у війні проти України.

Американці не уточнюють перелік бізнес-структур із Піднесеної, котрі відкрити чи через дочірні підприємства у Монґолії та Казахстані допомагають Росії розгортати нову хвилю військових дій.

Чиновники з Вашинґтона, які побажали залишитися невідомими, відмовилися розповісти деталі підтримки, за винятком того, що вони складаються з воєнної та економічної допомоги.

Станом на тепер китайська поміч закінчується повним ухиленням від режиму санкцій, які США та європейські союзники запровадили проти Росії після 24.II.2022.

Водночас американські офіційні особи, зокрема державний секретар Ентоні Блінкен, попередили китайців про наслідки надання матеріальної підтримки РФ для подальшого ведення відверто геноцидної війни на Сході Європи.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що народне господарство комуністичного Китаю показало найгірший результат майже за півстоліття, бо Сі Цзіньпін поставив усе на свого кремлівського васала.

Читайте також:
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07
Опінії
Одна із найбільших проблем китайської економіки останніх років — борги. Комуністичний режим довів країну до ручки...
26 березня, 13:36
Опінії
Усі, хто проголосували за Zе в 2019-му, несуть пряму відповідальність за все, що ця влада зараз коїть і що планує ще накоїти.
20 березня, 15:10
Політика
Як показує історія, ми повинні зупиняти диктаторів і автократів, інакше вони будуть красти ще більше.
18 березня, 09:56
Політика
В Україні українофобами запроваджено рабовласницький лад.
16 березня, 11:10