Держкомпанії КНР допомагають РФ у війні проти України

СВІТ
24 січня, 18:36
Держкомпанії КНР допомагають РФ у війні проти України
Фото: Google

Азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у КНР оприлюднило авторитетне бізнес-видання "Bloomberg", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що президентська адміністрація Джозефа Байдена надала режиму Сі Цзіньпіна неспростовні докази, які свідчать про співучасть деяких китайських державних компаній у війні проти України.

Американці не уточнюють перелік бізнес-структур із Піднесеної, котрі відкрити чи через дочірні підприємства у Монґолії та Казахстані допомагають Росії розгортати нову хвилю військових дій.

Чиновники з Вашинґтона, які побажали залишитися невідомими, відмовилися розповісти деталі підтримки, за винятком того, що вони складаються з воєнної та економічної допомоги.

Станом на тепер китайська поміч закінчується повним ухиленням від режиму санкцій, які США та європейські союзники запровадили проти Росії після 24.II.2022.

Водночас американські офіційні особи, зокрема державний секретар Ентоні Блінкен, попередили китайців про наслідки надання матеріальної підтримки РФ для подальшого ведення відверто геноцидної війни на Сході Європи.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що народне господарство комуністичного Китаю показало найгірший результат майже за півстоліття, бо Сі Цзіньпін поставив усе на свого кремлівського васала.

Читайте також:
Політика
Владімір Путін усьому голова, а інших партій чи лідерів в уяві росіян немає, бо і примарні перспективи майбутнього розвіялися 24.II.2022.
27 січня, 17:36
Політика
Українська і західна громадськість перебільшують роль путінських опричників, заплямованих кров'ю невинних. У Кремлі є "сірий кардинал".
15 січня, 16:30
Економіка
Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки, але шило у мішку не приховати.
12 січня, 18:28
Світ
Уперше, починаючи з 16 вересня 2022 року, на теренах близькосхідної ісламської республіки істотно знизився рівень усенародного невдоволення.
12 січня, 14:01
Політика
На тлі воєнних поразок в Україні російський режим цементує владу всередині РФ. Кремль знищуватиме декларативні рештки федеративного устрою.
05 січня, 17:59
Економіка
Російський режим приховує від свого населення реальний стан справ у народному господарстві, завданих агресією проти України та санкціями.
27.12.2022, 07:48