Держзрадник Симоненко досі пропагує українофобію у світі

ПОЛІТИКА
19 серпня, 17:27
Держзрадник Симоненко досі пропагує українофобію у світі
Фото: Белта

За посередництва проросійського диктатора Алєксандра Лукашенка у Мінську створили міжнародне гніздо ручних "антифашистів".

Білоруська столиця давно вже стала прихистком різного роду політичних виродків та ізгоїв, як от державний зрадник Петро Симоненка, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Колишній лідер нині забороненої Комуністичної партії України разом з ідейними соратниками із Московії виступили у Мінську, закликавши створити «міжнародний трибунал для притягнення до відповідальності режим українських неонацистів».

Скликаний з ініціативи міністерства оборони агресії та терору Республіки Білорусь горезвісний "Антифашистський форум", де і пролунала вищевикладена заява, відбувається другий рік поспіль, у ньому беруть участь делегати із 30 країн-сателітів Кремля.

Симоненко спільно з російським бізнес-партнером Гєннадієм Зюгановим також звернулися до "пригноблених західним колоніалізмом африканських товаришів" наслідувати приклад Ніґера й "брати владу у руки" більшовицькими методами.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на сьогодні десятки німецьких лівих та правих екстремістів воюють у лавах окупаційно-терористичного контингенту РФ проти України.

Читайте також:
Політика
Ресурсній федерації московії вдалося відновити втрачені після 24 лютого 2022 року позиції на міжнародній арені. Зокрема, й у галузі науки.
07 грудня, 12:27
Кримінал
Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.
01 грудня, 15:35
Світ
Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.
23 листопада, 21:31
Світ
У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.
16 листопада, 21:35
Світ
Починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.
14 листопада, 16:54
Політика
Російські агенти впливу активно працюють в країнах Сходу. Головна мета — зменшити рівень підтримки України та посіяти українофобію.
08 листопада, 14:10