Десантники показали, як британські гаубиці нищать окупантів на Херсонщині

ВІЙНА
07.08.2022, 15:56
Десантники показали, як британські гаубиці нищать окупантів на Херсонщині

Важливим чинником є її швидкострільність та мобільність,

Британські 105-мм артилерійські системи ефективно допомагають українським десантникам знищувати ординських окупантів на півдні України.

Про це повідомляє пресцентр командування ДШВ у Facebook

"Артилерійські підрозділи Десантно-штурмових військ  Збройних сил України вже добре опанували та на практиці застосовують британські 105-мм гаубиці L119. Саме на Херсонщині вони допомагають українським гармашам ефективно уражати та знищувати вогневі цілі противника".

"Неабияким чинником є її швидкострільність та мобільність, а від цього в реаліях сучасного бою, залежить живучість артилерійських систем та їх розрахунків", - пояснюють десантники.

Читайте також:
Опінії
Будь-яка війна, якщо вона масштабна, приводить до зміни балансів. Адже сучасна війна ніколи не обмежується двома противниками.
22 березня, 20:13
Світ
Атаки, можливо, здійснюватимуться за кількома напрямками.
22 березня, 08:01
Світ
У разі, якщо Україна не зможе захистити свою незалежність, у поляків не залишиться іншого вибору, як вступити у конфлікт проти Росії.
19 березня, 21:29
Політика
З трибуни російської Державної Думи знову лунають гучні заяви про готовність на словах розпочати те, що вже 9 років і так триває.
02 березня, 20:05
Війна
Чим більше українські захисники відвойовують наших земель, тим активніше настає прозріння у стані ворога, особливо серед цивільних.
01 березня, 21:10
Війна
Вночі російські окупанти атакували територію України дронами типу Shahed
27 лютого, 07:51