Дилери компанії Hyundai планують обхід санкцій

СВІТ
25 лютого, 09:33
Дилери компанії Hyundai планують обхід санкцій
Фото: Hyundai

Цинізм не знає меж. Поки уряд Південної Кореї вкладається у перемогу України, сеульський автовиробник допомагає росії не програти війну.

З'ясувалося, що цього тижня на індонезійському острові Балі відбулася щорічна Міжнародна конференція дилерів компанії Hyundai. Однак туди чомусь не запросили українського дилера (на відміну від російського — прим. ред.) й усі звістки про події на офіційному сайті свідомо не викладають.

А причина такого кроку доволі проста: керівництво південнокорейського автовиробника обговорювало із запрошеними торговими представниками обхід антиросійських санкцій. Корпорація планує продовжити продаж своїх екскаваторів та іншої промислової техніки у РФ.

Важливо зауважити, що важка техніка марки Hyundai «чудово» себе показала в окупованих росіянами областях України. Зокрема, під час будівництва «лінії Суровікіна» та замуровування в асфальт тисяч тіл безневинно вбитих маріупольців.

Цинізм усієї цієї ситуації доведено до абсурду тим, що росія відкрито співпрацює із головним ворогом Південної Кореї — Північної Кореї. Режим КНДР буквально та систематично роками загрожує існуванню свого сусіда, але компанії Hyundai байдуже.

Між тим, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що бізнесмени з Фінляндії вільно постачають кров та інші товари на росію. Підприємливі ділки успішно обходять всі запроваджені обмеження.

Читайте також:
Політика
Фінансова установа планує розширити клієнтську базу
16 квітня, 10:11
Війна
Компанія PepsiCo запустила виробництво чипсів Lay's під Новосибірськом
03 квітня, 10:37
Війна
Західні компанії виробляли нітроцелюлозу, та попри санкції поставляли її до московії
29 березня, 15:04
Економіка
Найбільша у світі корпорація із перероблення «чорного золота» оголосила про намір залишитися на російському ринку. Війна виторгу не завада.
26 березня, 08:18
Світ
Російська металургійна компанія експортувала 15 тисяч тонн титану на 370 мільйонів доларів, більшість було відправлено до західних країн.
21 березня, 16:20
Політика
В Криму запрацювала мережа зарядних станцій, виготовлених у Харкові на заводі з орбіти «слуги народу» Куницького
07 березня, 09:46