Діловод діловодства, соліст музвзводу, головнокомандувач – о, кар'єра!

ПОЛТАВА
19.06.2019, 12:56

Ви, панове, теж щось подібне десь вже чули? Так-так, немає нічого нового під Місяцем: один парубок з подібними претензіями ефективного (пізніше виявилося, що дефектного) менеджера одного разу вже підтирав сліди. І не сидів, і не двічі, і не шапки. 

Це ми здіймаємо на кпини недолуге «спростування» оновленим Міноборони своєї ж інформації від 13 квітня. Ось вона:

Міністерство оборони України

13 квітня ·

У зв’язку з численними запитами журналістів щодо відповіді на звернення народних депутатів України Бригинця О.М., Мамчура Ю.В., Чорновол Т.М., Бондаря М.Л., Міністерство оборони України повідомляє, що Генеральним штабом Збройних Сил України було проведено перевірку щодо перебування громадянина Зеленського Володимира Олександровича на військовому обліку у ЗС України.

Інформуємо, що громадянин Зеленський В.О. перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання — солдат, військово-облікова спеціальність — діловод діловодства.

Придатний до військової служби.

Військову службу у ЗС України не проходив.

Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах.

Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував. ©

Тепер, коли цирк переїхав на Банкову і «діловод діловодства» набув повноважень, матері його ковінька, головнокомандувача, Міноборони, плюнувши, перепрошуємо, але це так, на офіцерську честь, заявило про порядність дезертира. Цитуємо так званих офіцерів: «Військову службу в Збройних силах не проходив, на військову службу за мобілізацією протягом 2014−2015 років не призивався».

Ба, якісь інші утаємнені обставини призову Зеленського Міноборони повідомити відмовилося, оскільки очевидне ухиляння пацана від призову тепер набуло статусу конфіденційної інформації, доступ до якої ошуканого електорату загрожує національній безпеці України. Упевнені, що на хайпову хвилю соцмереж Міноборони вже готує офіційний реліз про зарахування вправ клоуна з роялем проходженням строкової служби. Солістом музвзводу.

«Штаб Зеленського заперечив отримання повісток»©. Оці блазні з «Кварталу» виявилися ще тупішими за «проффесора»! Ну до чого ваш штаб, КоЗе?! Мову ведемо про боягуза Вовку, котрий напудив у штани задовго до вашого виведення на люди ляльководом Ко. І навіть якщо повістки приховала мамка, то оця непатріотична позиція найріднішої людини Зе все одно є підставою для відставки діючого президента. За наявності честі.

Хоча… яка честь у липових діловода чи соліста музвзводу?

Вадим Демиденко

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18