Дипломатія тиску і підкупу: «позитивних» новин про КНР в Україні стане більше

СВІТ
26 липня, 13:41
Ґендиректор "Інтерфакс-Україна" (другий ліворуч) у посольстві КНР в Україні
Ґендиректор "Інтерфакс-Україна" (другий ліворуч) у посольстві КНР в Україні
Фото: Facebook

Пекін серйозно заходить в Україну, тому дипломати комуністичного Китаю взялися проводити пропаґандистську роботу з вітчизняними ЗМІ.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив керівник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, співробітники посольства КНР у Києві днями провели кілька "потаємних" зустрічей із головами видань "Укрінформ" та "Інтерфакс-Україна".

«Представники вказаних українських ЗМІ та китайські комуністи обговорювали посилення інформпотоку про КНР в Україні. Як повідомляється на китайськомовній версії сайту диппредставництва, китайські комуністи зустрічалися з директором державного інформаційного аґентства "Укрінформ" Олександром Харченком, а також з ґенеральним директором російської ґрупи "Інтерфакс-Україна" Олександром Мартиненком. Зустрічі проводилися з 15 по 23 липня 2021 року. Очільники "Укрінформу" та "Інтерфаксу", за інформацією комуністичної аґенції, будуть "посилювати громадську думку" у контексті поглиблення "стратеґічного партнерства" між Україною та комуністичним Китаєм; було підкреслено і про "дружбу" народів», — зазначив Артур Харитонов.

Керівник вітчизняної Ліберально-демократичної ліґи, який не перший рік висвітлює проблему ґлобального наступу КНР і його впливу на малі країни, застерігає українську громадськість — віднині варто фільтрувати всі новини про комуністичний Китай, поширювані вказаними інформаґенствами.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що головний дипломат КНР в Україні Фань Сяньжун нещодавно надіслав листа з підтримкою Путінському куму і його одіозним поплічникам у Верховній Раді.

Читайте також:
КНР вкотре викликала обурення толерантного Заходу, проводячи тотальне «очоловічення» та втручаючись у виховання підлітків.
19 жовтня, 12:48
Міжнародне шпигунство — поширена практика у світі, проте далеко не всі країни лояльні до цього.
18 жовтня, 15:53
21 спортсмен замерз на смерть під час 100-кілометрового ультрамарафону
23 травня, 13:25
Президент Тайваню Цай Інвень рішуче заперечила наміри уряду комуністичного Китаю "відновити суверенітет" над незалежним островом.
20.05.2020, 09:51
Влада Китайської Республіки заявляє, що військово-морська флотилія КНР здійснює критично близькі маневри неподалік острова Тайвань.
13.04.2020, 11:25
Поки решта світу намагається реагувати на пандемію, Китай демонструє себе як благодійника.
19.03.2020, 10:15