Комуністичний Китай висловив підтримку ОПЗЖ і Медведчуку

ПОЛІТИКА
20 липня, 13:39
Комуністичний Китай висловив підтримку ОПЗЖ і Медведчуку
Фото: Google

Головний дипломат КНР в Україні Фань Сяньжун надіслав листа з підтримкою Путінському куму і його одіозним поплічникам у Верховній Раді.

Відповідний документ на своїй сторінці у Facebook виклав керівник вітчизняної Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, так Пекін насправді демонструє кого вважає партнерами та союзниками в Україні — українофоба Медведчука з ОПЗЖ, але не Володимира Зеленського і його "слуг".

«Ось тепер усе стало на свої місця: посол КНР в Україні надіслав лист підтримки Медведчуку та ОПЗЖ — людині, що є символом колаборації з Кремлем. Сподіваюся, вам тепер усе зрозуміло?», — прокоментував ситуацію Артур Харитонов.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", несподіваний ґеополітичний розворот Зе-команди у бік КНР може зіграти лихий жарт не так із владою, скільки з Україною у цілому.

Комуністичний Китай висловив підтримку ОПЗЖ і Медведчуку_1
вибір редакції
Читайте також:
Дане голосування може цілком слугувати меті перепису кількості потенційних державних зрадників в лавах прокуратури.
01 грудня, 14:49
Рада Церков також вимагає розслідувати факти зневаги християнських символів.
16 листопада, 21:51
Малопомітний Зе-депутат, що за збігом обставин представляє інтереси одеситів у Верховній Раді, взявся ганьбити пам'ять Олександра Ройтбурда.
19 жовтня, 13:29
Маємо черговий привід сказати «дякую» Вищій раді правосуддя!
28 вересня, 16:36