Директор «Чорнобиль тур» повідомив про нову пожежу у зоні відчуження

КРИМІНАЛ
16 квітня, 19:29
Директор «Чорнобиль тур» повідомив про нову пожежу у зоні відчуження
Фото: www.facebook.com/photo.php

У столиця пилова буря – зафіксовано перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту подекуди у 8-9 разів.

Директор агенції «Чорнобиль тур» (Chernobyl TOUR) Ярослав Ємельяненко повідомив про поновлення пожеж у зоні відчуження ЧАЕС та опублікував фото з місця.

Ємельяненко опублікував у Фейсбук фото пожежі біля закинутого села Корогод, на якому можна побачити відкритий вогонь. Також він оприлюднив відео.

«Піщана буря 16.04 роздмухує осередки тління до відкритого вогню в багатьох місцях», – поінформував він.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій коментують, що станом на 17:00 16 квітня у Зоні відчуження внаслідок шквальних поривів вітру у другій половині дня відбулося ускладнення ситуації й з’явилися нові три осередки тління, які не є масштабними та не мають загрозливого характеру.

«Зведений загін ДСНС залучений до робіт з локалізації осередків в Корогодському, Дитятківського, Паришівського та Денисовицького лісництвах. Загрози для критичних об'єктів, такі як «Укриття», «Вектор» та іншим немає», – переконують у ДСНС.

Зазначимо, повідомлялося, що 14 квітня вдалося загасити пожежу в Чорнобильській зоні.

За словами директора Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослава Ємельяненка, в Чорнобилі згоріли 30% туристичних об'єктів, тим самим завдавши серйозний удар для «туризму, спадщини та історії».

Також сьогодні по обіді у Києві спостерігається пилова буря. Ураганний вітер несе над містом хмару пилу. Видимість дуже низька.

Буря здійнялася у передмісті Києва, зокрема, у Броварах і Борисполі. Пориви вітру сягають 17-22 м/с.

Як повідомляють ЗМІ, у повітрі столиці зафіксовано перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин. Зокрема, перевищення діоксиду азоту подекуди у 8-9 разів.

Читайте також:
Чорнобильську Зону відкриють для відвідування з 1 червня.
29 травня, 15:46
Навесні 2021 року у Гельсінкі та Лос-Анджелесі зіграють оперу, присвячену 35-м роковинам аварії на Чорнобильський атомній електростанції.
28 квітня, 12:25
За попередніми оцінками, у зоні відчуження ЧАЕС вже згоріли понад 30 тисяч гектарів лісу.
17 квітня, 21:31
«Рівень радіаційного фону постійно вимірюється».
14 квітня, 16:31
Ситуація близька до критичної, але в Кабміні говорять, «що нічого страшного».
13 квітня, 20:01
Ще 4 квітня в Чорнобильській зоні відчуження почалися лісові пожежі.
13 квітня, 16:12