Зону відчуження відкриють для туристів, але з епідеміологічними обмеженнями

ЕКОНОМІКА
29 травня, 15:46
Зону відчуження відкриють для туристів, але з епідеміологічними обмеженнями
Фото: youtube.com

Чорнобильську Зону відкриють для відвідування з 1 червня.

Чорнобильська зона відчуження відкриється для туристів з 1 червня. Однак після відкриття діятимуть певні обмеження, які будуть скасовані після завершення карантину.

Про це повідомило Державне агентство України з управління зоною відчуження у себе на сторінці у Фейсбук.

Так, для відвідувачів зони відчуження ввели обов'язковий температурний контроль на пункті пропуску «Дитятки», також вимагають наявність масок або респіраторів, рукавичок та антисептиків для рук.

Наголошується, що в зону відчуження не будуть пропускати людей з температурою понад 37,2 градуса та симптомами респіраторних захворювань.

Для уникнення скупчення відвідувачів буде створено фіксований графік руху від моменту прибуття до завершення відвідування. Також діятимуть обмеження на відвідування певних об'єктів та щодо кількості людей в групі.

Діятиме туристичний маршрут на один день: Залісся - Чорнобиль та Прип’ять – об’єкт «Чорнобиль-2» – Копачі – оглядовий майданчик ЧАЕС.

За словами помічника директора ДП «ЦОТІЗ» Кирила Гарника, на період адаптивного карантину діятимуть обмеження на відвідування певних об'єктів. Зокрема, діятиме один маршрут, розрахований на один день - село Залісся, міста Чорнобиль та Прип’ять, об’єкт «Чорнобиль-2», село Копачі й оглядовий майданчик ЧАЕС. Крім того, є обмеження щодо кількості людей в організаційних групах відвідування, а саме не більше 10 осіб.

Для уникнення скупчення відвідувачів пересування маршрутом буде здійснюватися за фіксованим графіком руху від моменту прибуття і до завершення візиту.

Читайте також:
Навесні 2021 року у Гельсінкі та Лос-Анджелесі зіграють оперу, присвячену 35-м роковинам аварії на Чорнобильський атомній електростанції.
28 квітня, 12:25
За попередніми оцінками, у зоні відчуження ЧАЕС вже згоріли понад 30 тисяч гектарів лісу.
17 квітня, 21:31
У столиця пилова буря – зафіксовано перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту подекуди у 8-9 разів.
16 квітня, 19:29
«Рівень радіаційного фону постійно вимірюється».
14 квітня, 16:31
Ситуація близька до критичної, але в Кабміні говорять, «що нічого страшного».
13 квітня, 20:01
Ще 4 квітня в Чорнобильській зоні відчуження почалися лісові пожежі.
13 квітня, 16:12