Для бюджету США фінансування України – то статистична похибка

Опінії
03 травня, 21:40
Для бюджету США фінансування України – то статистична похибка
Фото: Facebook

Це той випадок, коли наша бідність є нашим плюсом. Бо підтримувати певний рівень соціальних стандартів в Україні набагато легше.

інвестиційний банкір

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

А ви готові до заголовків на кшталт "США на межі дефолту", "Союзники більше не здатні підтримувати Україну" і "Путін знов всіх переграв"? Якщо ні, то приготуйтеся!

США наближається до боргової стелі. Це означає, що США вийдуть на цифру максимально допустимого боргу згідно закону і не зможуть без законодавчих змін залучати боргове фінансування.

Це станеться десь у червні, а для нормального функціонування бюджету це потрібно. Потрібно постійно залучати нові борги.

Це означає, що скоро згадки про дефолт США на квадратний метр зростуть в геометричній прогресії. А кількість економічних срачів, у тому числі на тему: «У нас немає грошей, а ми фінансуємо Україну», – які будуть тиражувати корисні ідіоти Владіміра Путіна, виросте до небес.

Буде багато голосів про те, що долар тепер точно нікому не потрібен. Переважно від тих, хто отримає за такі коментарі в доларах.

Певний час, може так статися, США навіть буде жити в рамках обмеженого фінансування, коли певна кількість держ службовців буде сидіти вдома, бо не буде з чого платити їм зарплату. Добре що цього разу це червень і сидіти вдома чи відпочивати в цей час приємніше, ніж восени.

Що це означає? Та нічого, насправді.

Рано чи пізно, парламентарії в Вашинґтоні домовляться і проголосують, а затим – піднімуть ту боргову стелю. Просто збільшать ліміт залучення боргу і США той борг дуже легко залучить.

А відтак Америка відновить всі бюджетні платежі, навіть якщо їх на деякий час доведеться зупинити. Це не перший раз США досягають стелі.

І кожен раз ми бачимо ту саму картину, і дуже багато шуму, який часткове долітатиме до України. І зараз більше, ніж зазвичай; просто тому, що Захід, й у першу чергу США, має провідну роль у фінансуванні українського бюджету і військовій підтримці!

І кожен раз один і той самий фінал, оскільки парламентарі у США не дурні і самі не будуть собі стріляти в ногу. Нікому у Вашинґтоні не потрібен дефолт на рівному місці, тому після тижнім активних торгів зазвичай всі голосують.

Чи є це ризиком для економіки США? Незначним, але є; теоретично це може посилити хвилювання щодо рецесії.

Добре, що це створить додатковий тиск на вартість нафти, передаючи привіт Путіну. Його посіпаки голосніше інших будуть згадувати про дефолт США.

Чи означає те, що США досягають стелі боргу, що вони не зможуть фінансувати Україну чи тягар підтримки України для США занадто великий? Ні, і ще раз – ні!

По-перше, цієї стелі вони досягають регулярно, і робили це без фінансування України. По-друге, частка витрат на Україну така мізерна серед усіх витрат США, що про це навіть згадувати смішно.

Американські платники податків не відчувають цього взагалі, адже для бюджету США фінансування України – то статистична похибка. І це той випадок, коли бідність України є нашим плюсом, бо підтримувати певний рівень соціальних стандартів в бідній країні набагато легше, ніж у багатій.

Читайте також:
Економіка
Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.
04 вересня, 18:16
Опінії
Волонтери, видихайте. Національний банк України не збирає інформацію про окремих клієнтів.
05 червня, 19:42
Економіка
Ресурсна федерація московії переживає нелегкі часи, адже мусить пристосовуватися до наслідків геополітичних забаганок свого диктатора.
23 травня, 20:49
Економіка
Владімір Путін і його найближче оточення продовжують витискати всі наявні ресурси з РФ, заради єдиної мети – якнайдовше всидіти у Кремлі.
23 квітня, 18:12
Економіка
Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.
21 березня, 17:17
Економіка
Запаси китайських китайської валюти – юань – на рахунках російського Центрального банку вичерпаються вже до кінця поточного 2023 року.
25 січня, 20:23