Для пацієнтів Пирятинської лікарні придбано нову кисневу станцію і генератор

ПОЛТАВА
23.11.2022, 08:07
Для пацієнтів Пирятинської лікарні придбано нову кисневу станцію і генератор

Вітчизняна медична галузь істотно постраждала від повномасштабної російської агресії, але загальний розвиток не загальмувався.

Про це свідчить придбання Міністерством охорони здоров'я України для потреб Пирятинській лікарні потужної кисневої станції, повідомили у пресслужбі органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що переданий апарат здатен продукувати необхідні для роботи закладу об'єми медичного кисню, який критично необхідний закладу у період пандемії коронавірусу.

Чиновники уточнюють, що з державного бюджету на кисневу станцію було виділено 765 тисяч гривень, тоді як із міського – 742 тисячі гривень.

«Найближчим часом вона запрацює в повному обсязі – наразі завершується процедура оформлення відповідних документів та дозволів на роботу з постачальником електроенергії. Дуже добре, що нам вдалося залучити у нашу лікарню це життєво необхідне обладнання. Медична галузь є і надалі буде пріоритетом в нашій роботі, адже якісне надання медичних послуг населенню – один із показників успішної громади!», – відзначив під час відвідин об'єкта Пирятинський міський голова Андрій Сімонов.

Водночас міжнародний благодійний Фонд "АІСМ – Франція-Україна"  придбав для вказаного закладу охорони здоров'я дизельний генератор потужністю 10 кВт, аби допомогти лікарям і пацієнтам долати наслідки ракетних обстрілів по вітчизняній енергосистемі.

Директор Пирятинської лікарні додав, що переданий волонтерами підживлювач дозволить у випадку відімкнення електрики підтримувати енергію в одному з відділень.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що полтавський осередок католицького товариства "Лицарі Колумба" передав гуманітарну допомогу мешканцям Херсону.

Для пацієнтів Пирятинської лікарні придбано нову кисневу станцію і генератор_1
Читайте також:
Полтава
Також в III кварталі поточного року медики області сприяли фаховому лікуванню інфаркту у 196 полтавців.
17.12.2021, 09:36
Полтава
У Семенівській громаді Кременчуцького району Полтавської області дуже гостро стоїть кадрове забезпечення.
11.08.2021, 08:08
Світ
27 держав планети є головними покупцями медичних препаратів проти коронавірусної інфекції, України серед них немає.
09.04.2021, 11:07
Світ
Деяким закладам охорони здоров'я в столиці Латвії бракує лікарів і медсестер, які б могли оперативно боротися з пандемією коронавірусу.
30.11.2020, 12:42
Полтава
Бути хорошим мисливцем – це не лише любити природу і знати розбиратись у тваринах, а й дотримуватись санітарних вимог.
07.11.2020, 14:10
Новини
5-й Президент України переклав відповідальність за кризу у системі охорони здоров'я на теперішню владу.
07.11.2020, 14:00