Для пацієнтів Пирятинської лікарні придбано нову кисневу станцію і генератор

ПОЛТАВА
23.11.2022, 08:07
Для пацієнтів Пирятинської лікарні придбано нову кисневу станцію і генератор

Вітчизняна медична галузь істотно постраждала від повномасштабної російської агресії, але загальний розвиток не загальмувався.

Про це свідчить придбання Міністерством охорони здоров'я України для потреб Пирятинській лікарні потужної кисневої станції, повідомили у пресслужбі органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що переданий апарат здатен продукувати необхідні для роботи закладу об'єми медичного кисню, який критично необхідний закладу у період пандемії коронавірусу.

Чиновники уточнюють, що з державного бюджету на кисневу станцію було виділено 765 тисяч гривень, тоді як із міського – 742 тисячі гривень.

«Найближчим часом вона запрацює в повному обсязі – наразі завершується процедура оформлення відповідних документів та дозволів на роботу з постачальником електроенергії. Дуже добре, що нам вдалося залучити у нашу лікарню це життєво необхідне обладнання. Медична галузь є і надалі буде пріоритетом в нашій роботі, адже якісне надання медичних послуг населенню – один із показників успішної громади!», – відзначив під час відвідин об'єкта Пирятинський міський голова Андрій Сімонов.

Водночас міжнародний благодійний Фонд "АІСМ – Франція-Україна"  придбав для вказаного закладу охорони здоров'я дизельний генератор потужністю 10 кВт, аби допомогти лікарям і пацієнтам долати наслідки ракетних обстрілів по вітчизняній енергосистемі.

Директор Пирятинської лікарні додав, що переданий волонтерами підживлювач дозволить у випадку відімкнення електрики підтримувати енергію в одному з відділень.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що полтавський осередок католицького товариства "Лицарі Колумба" передав гуманітарну допомогу мешканцям Херсону.

Для пацієнтів Пирятинської лікарні придбано нову кисневу станцію і генератор_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Додатково профінансовано харчування пацієнтів у лікарнях громади за 1,7 млн грн. Оплату енергоносіїв зафіксовано на рівні 6 млн грн.
21 лютого, 07:17
Життя
На американському ринку з'явився потужний засіб Wegovy. Його постачає провідний данський виробник медичних препаратів Novo Nordisk.
18 лютого, 10:24
Полтава
За минулий тиждень в області зареєстровано 44 випадки зараження. Головним і показовим симптомом є висип, що з'являється на 1-2 день.
06 лютого, 07:15
Полтава
Небезпечне інфекційне захворювання спричиняє бактерія Leptospira. Без лікування лептоспіроз може призвести до ураження нирок і печінки.
10.10.2023, 08:51
Життя
Педіатр, екстрена допомога, чи відділення невідкладної допомоги?
29.09.2023, 09:25
Спорт
Історія про травматизм і страховки, які нічого не покривають, і скільки обходиться лікування з обстеженням, якщо травмувався за кордоном.
17.05.2023, 17:26