Для старіючого генерала ЗСУ, мобілізовані – одиниці у списку

ВІЙНА
11 вересня, 17:28
Для старіючого генерала ЗСУ, мобілізовані – одиниці у списку
Фото: Facebook

Переступаючи поріг ТЦК і СП досвід, потрібний при керуванні бізнесом, нічого не вартий в очах командира, готового відрядити вас на фронт.

Таку думку висловив незалежний американський військовий експерт, громадський діяч і благодійник пан Філіп Батлер, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Будучи стороннім глядачем з-за океану він зауважив, що так звані українські військкомати не виконують своїх прямих обов'язків, а тому до бригад потрапляють не найкращі та не завжди підготовлені люди.

Філіп Батлер підкреслює, за всі 32 роки існування армія України de facto жевріла, просякнула корупцією, практично роззброєна, і відбувався цей процес не тільки з волі влади у Києві, а щонайприкріше з легкої руки теперішніх західних партнерів.

«Це диво, що Україна дожила до цього дня. Але на другому році великої війни дуже часто фронтові підрозділи формують із чоловіків без освіти, без належної фізичної підготовки, з травмами, хронічними захворюваннями, алкоголізмом і наркоманією не можуть відкараскатися від призову. Одним із найбільших викликів, який я чітко бачу, є ставлення офіцерів старого формування до солдатів. Для старіючого генерала ви – одиниця в списку інших. Надто багато українських солдатів не мають належної підготовки, не мають рангів досвідченого керівного складу, тобто від єфрейторів до генерал-полковників.

Українська армія протягом кількох поколінь ніколи не воювала, а коли робила, то це відбувалося згідно з совєцькою доктриною ведення війни. Українська армія була знищена, корумпована і практично роззброєна ще у дні розпаду СССР. Цей факт залишив Україну наодинці, немов зірвати її як дозрілу сливу, щоби з'їсти – принаймні так вважали на Росії. Жодного сумніву, що Росія не пішла б на вторгнення, якби Україна зберегла та підтримувала ядерну зброю, яка залишилася після кінця совєцької армії.

На жаль, друзі України не запропонували взяти й відправити верхівку українських військових до військових шкіл, аби вони назавжди усунули тактику російської армії та запровадили тактику Заходу. Втім, тактика хороша, якщо мається обладнання на землі та в повітрі, щоби забезпечити багатовимірну відповідь на агресію "з усіх озброєнь". Сучасну історію цієї війни неможливо відновити. Це історія, яка може бути повчальною лише для тих, хто хоче бачити, і тих, хто може змінитися», – висловився американський військовий експерт.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, що відряджати "на нуль" корумпованих військових комісарів і паркетних генералів Зе-влада не має наміру, бо війна ж "до останнього українця".

Читайте також:
Полтава
Полтавська міська рада досі не може знайти гроші для заміни російського програмного забезпечення.
08 грудня, 18:55
Політика
А Україна на мільярди доларів будувала дороги...
06 грудня, 11:37
Опінії
Планку позалюдського героїзму треба міняти на послідовну, продуману, калькуляторну державну стратегію.
05 грудня, 17:13
Політика
Ця подія є екстраординарною і прямою загрозою енергобезпеці країни!
03 грудня, 12:16
Опінії
Парадокс: рота БПЛА є (і вона показує круті результати), а дронів від держави немає.
30 листопада, 09:15
Економіка
У грудні держборг України перевищить п’ять трильйонів гривень.
29 листопада, 14:36