Зеленський і Резніков мобілізують ВІЛ-інфікованих

ВІЙНА
04 вересня, 16:49
Зеленський і Резніков мобілізують ВІЛ-інфікованих
Фото: Останній Бастіон

Відряджати "на нуль" корумпованих військових комісарів і паркетних генералів Зе-влада не має наміру, бо війна ж "до останнього українця".

Саме так розтлумачив наказ №490 від Міністерства оборони України керівник департаменту безпекової політики Центру політичних студій "Доктрина" Гліб Парфьонов.

За його словами, розширення наявного Розкладу хвороб, за яким оцінюється придатність до військової служби щодо обмежено придатних, має відверто популістський характер безвідповідальної влади.

«Спочатку у нас популістична боротьба з баригами, які купили довідки та втекли за кордон, а за фактом – мобілізація обмежено придатних. Чому це слід проговорити? Банально просто, щоби люди розуміли, що до чого і могли мати реальне уявлення про ситуацію. Тому що вихід на межі 1991-го року та заклик умовного "Volkssturm" ну, ніяк не накладається одне на інше», – зазначив Гліб Парфьонов.

Важливо наголосити, до 24.II.2022 в Україні було майже 9 мільйонів чоловіків працездатного віку, що за законом – від 16 до 65 років, тоді, як мобілізація загепає категорії у межах 27-60 років включно.

«Нумо, проаналізуймо соціологічну статистику. З наявного нині чоловічого населення забираємо випадаючі категорії, забираємо заброньованих у 800 тисяч (яких до речі насправді мало, тільки сфера газовидобутку у нас має неузгодження із бронюванням на 60%), забираємо вже людей мобілізованих і тих, хто перебуває у лавах Сил оборони України й у сухому залишку матимемо від 1,5 до 2 мільйонів чоловіків. Наголошую, це тільки самих людей, ми не говоримо про їхній стан здоров'я. Нині ж нам треба заповнити штати створених частин та армій.

Чи означає це, що у Сил оборони проблеми на фронтах? Ні, це не означає. В армії нестача і діловодів, і юристів, топографів тощо. А кадри вирішують усі. І розуміння того, куди піти й ким бути, теж лежить у площині суспільної обізнаності. Про це владі теж слід було говорити. Тому що у суспільства складається думка, що раз призивають діабетиків й епілептиків, то ми у програшному становищі. А це лише посилить і без того низький моральний стан. Навпаки, має бути правильна оцінка своїх сил», – пояснив Гліб Парфьонов.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", якщо весь Генеральний штаб чи хтось із генералів воліє закидати російських окупантів українським "гарматним м'ясом", – це поганий план.

Читайте також:
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
17:48
Блоги
Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.
15 вересня, 16:00
Опінії
Авжеж, злодії безпартійні, особливо, якщо вони всі є «Слуги народу»!
03 вересня, 10:39
Політика
Кандидат у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі готовий віддати Україну на поталу російським загарбникам.
29 серпня, 16:00
Блоги
Прирівняння корупції до державної зради, навіть лише на час воєнного стану, може негативно вплинути на майбутню євроінтеграцію України
29 серпня, 08:32
Блоги
Черчилль із Рузвельтом на тому світі від ініціативи Зеленського відчули дискомфорт, а от Сталін – ні. Зрозуміли, у чому різниця?
28 серпня, 16:41