Зеленський і Резніков мобілізують ВІЛ-інфікованих

ВІЙНА
04.09.2023, 16:49
Зеленський і Резніков мобілізують ВІЛ-інфікованих
Фото: Останній Бастіон

Відряджати "на нуль" корумпованих військових комісарів і паркетних генералів Зе-влада не має наміру, бо війна ж "до останнього українця".

Саме так розтлумачив наказ №490 від Міністерства оборони України керівник департаменту безпекової політики Центру політичних студій "Доктрина" Гліб Парфьонов.

За його словами, розширення наявного Розкладу хвороб, за яким оцінюється придатність до військової служби щодо обмежено придатних, має відверто популістський характер безвідповідальної влади.

«Спочатку у нас популістична боротьба з баригами, які купили довідки та втекли за кордон, а за фактом – мобілізація обмежено придатних. Чому це слід проговорити? Банально просто, щоби люди розуміли, що до чого і могли мати реальне уявлення про ситуацію. Тому що вихід на межі 1991-го року та заклик умовного "Volkssturm" ну, ніяк не накладається одне на інше», – зазначив Гліб Парфьонов.

Важливо наголосити, до 24.II.2022 в Україні було майже 9 мільйонів чоловіків працездатного віку, що за законом – від 16 до 65 років, тоді, як мобілізація загепає категорії у межах 27-60 років включно.

«Нумо, проаналізуймо соціологічну статистику. З наявного нині чоловічого населення забираємо випадаючі категорії, забираємо заброньованих у 800 тисяч (яких до речі насправді мало, тільки сфера газовидобутку у нас має неузгодження із бронюванням на 60%), забираємо вже людей мобілізованих і тих, хто перебуває у лавах Сил оборони України й у сухому залишку матимемо від 1,5 до 2 мільйонів чоловіків. Наголошую, це тільки самих людей, ми не говоримо про їхній стан здоров'я. Нині ж нам треба заповнити штати створених частин та армій.

Чи означає це, що у Сил оборони проблеми на фронтах? Ні, це не означає. В армії нестача і діловодів, і юристів, топографів тощо. А кадри вирішують усі. І розуміння того, куди піти й ким бути, теж лежить у площині суспільної обізнаності. Про це владі теж слід було говорити. Тому що у суспільства складається думка, що раз призивають діабетиків й епілептиків, то ми у програшному становищі. А це лише посилить і без того низький моральний стан. Навпаки, має бути правильна оцінка своїх сил», – пояснив Гліб Парфьонов.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", якщо весь Генеральний штаб чи хтось із генералів воліє закидати російських окупантів українським "гарматним м'ясом", – це поганий план.

Читайте також:
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11