Для України немає альтернативи Мінським угодам, – президент Фінляндії

СВІТ
07.02.2022, 07:48
Для України немає альтернативи Мінським угодам, – президент Фінляндії

Близький приятель кремлівського "бункерного щура" і за сумісництвом президент Фінляндії закликав владу Україну до виконання Мінських угод.

Таку думку в інтерв'ю для головного суспільного мовника "Yle" днями висловив Саулі Нійністьо, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Фінський лідер переконаний, підписані у Мінську впродовж 2014-2015 років домовленості – "єдиний можливий шлях вирішення конфлікту навколо України".

«Я зовсім не обов'язково вважаю за ймовірне, що рішення буде знайдено. Це буде складний процес поступок і компромісів всіх зацікавлених сторін. І щодо Мінських угод, і щодо російських вимог. Всім відомо, що Росія надає цьому пакетові документів великого значення, тож Україні слід взятися за його виконання. Європа могла б рішучіше висловитися з цього приводу, але чомусь зволікає», – зазначив президент Фінляндії.

Водночас Саулі Нійністьо не виключає зовнішнього втручання у вказану ситуацію, коли долю України вирішать представники путінського режиму, Європейського союзу, США і НАТО на відповідних закритих перемовинах.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що президент Азербайджану Ільгам Алієв звинуватив Мінську групу у потуранні окупації й відмові вирішувати конфлікти, спровоковані Кремлем.

Читайте також:
Війна
Китайські збройні сили 30 грудня проведуть навчання з бойовими стрільбами навколо Тайваню.
29.12.2025, 10:22
Війна
Напруженість між Туреччиною та «Ізраїлем» не спадає.
27.12.2025, 11:46
Війна
Країни NATO підняли авіацію після того, як росія здійснила політ бомбардувальників Ту-95МС над нейтральними водами Норвезького моря.
25.12.2025, 17:23
Світ
Міністр внутрішніх справ Тюрингії Георг Маєр прямо звинуватив AfD у виконанні завдань кремля.
24.12.2025, 10:56
Політика
На спостережній вежі біля польського містечка Кринки, що межує з Білоруссю, встановили перші елементи системи протидії дронам.
23.12.2025, 13:43