Для вступу України у НАТО потрібна згода всіх держав-учасниць
Поточна політика уряду США будується на ілюзіях про розклади сил у світі, де РФ досі є наддержавою. Насправді ж, — усе давно не так.
Такий погляд виклав вітчизняний міжнародний оглядач Марко Копил, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон». Тому ні Джозеф Байден, ані його наступник на посаді американського президента не візьме Україну до лав Північноатлантичного альянсу.
В українців (як і, до слова, серед росіян — прим. ред.) панує викривлене та наївне уявлення про НАТО. Це не юридичний купол, який убереже Україну від російської агресії, а складний бюрократичний механізм, який не змінювався понад чверть століття після розвалу СССР.
«Знаєте, для того, щоб Україна була прийнята до НАТО, потрібен абсолютний консенсус серед усіх членів Альянсу. Тобто кожна країна-член НАТО має прийняти реальність, у якої вона буде воювати за умовний Покровськ чи Часів Яр, безпосередньо стріляючи у російського солдата, якщо навіть кілька країн не готові до цього, навіть США не зможуть зламати їхню волю. Ба більше: сподівання на те, що Байден наприкінці своєї каденції буде готовий до подібних ризиків — ілюзія.
Я певно відкрию секрет, але Байден не просто так знявся з виборів на користь Камали Херріс, бо щиро переживає за майбутнє партії та наслідки свого президентства. Тому припущення, що Байден передасть Херріс український криз, який може перерости в ядерну війну, означає абсолютне нерозуміння внутрішньої логіки істеблішменту США. Ми можемо не вірити в ядерну ескалацію, але адміністрація Байдена серйозно вважається з такою ймовірністю. Політика, заснована на припущеннях, веде нас у прірву», — наголосив Марко Копил.
Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам, що Захід не зупинить тоталітарну диктатуру РФ за допомогою уникнення конфронтації. Найефективнішим способом покласти край російській агресії є лише і тільки повноцінна інтеграція України у НАТО