Дніпряни українізують вулиці футуристичними стінописами

ПОЛІТИКА
31.12.2022, 09:26
Дніпряни українізують вулиці футуристичними стінописами

Променистий батько відновленої незалежності Левко Лук'яненко однозначно радіє тому, як ми позбуваємося російського культурного спадку.

Ґанґстерська Одеса проходить очищення від присутності в межах історичного центру монумента блідої спірохети кацапського імперіалізму.

Не відстає від чорноморської Пальміри й славне місто Дніпро (він же Січеслав), впевненіше повертаючи штурвал у потрібному напрямку.

Так, днями одна з центральних вулиць Січових Стрільців набула неповторну колоритну стрітарт-оздобу, слугуючи певним дороговказом для інших.

Віртуозний мурал з космічним образом дисидента і Героя України – Левка Лук'яненка здіймається з глибин україноцентричної Шамбали та лазерним поглядом розчленовує кацапські ракетки в повітрі.

Щось у цьому є, певно, це січеславський різновид новочасного патріотичного футуризму, якого раніше бракувало нашим вулицям.

Автор : Дмитро Савченко
Читайте також:
Опінії
На 11-й рік війни громадяни України, на жаль, ніяк не можуть зрозуміти: лиш об'єднавши зусилля проти ворога, зможемо досягти результату.
16 травня, 20:35
Полтава
Умови сучасної війни вимагають пристосування та постійних змін. Особливо, коли йдеться про технічне оснащення наших захисників.
09 травня, 14:43
Опінії
Чим довше затягується війна, тим важливішими стають ресурси. А чи відомо вам, який головний ресурс на війні?
23 квітня, 20:32
Полтава
«Зелені ямщики» готуються зустрічати з квітами московитів. Натомість селяни в області вкладаються у нашу спільну перемогу над ворогом.
22 квітня, 19:27
Полтава
Чиновники та депутати нашого краю здебільшого лишаються осторонь війни. Для них ніби не існує нічого, крім глибини власної кишені з грошвою.
18 квітня, 12:27
Опінії
Про консервативне прочитання капіталу... Долаймо зашкарублі колоніальні «норми», стереотипи взаємин та регуляції!
12 квітня, 13:41