У Дніпрі продовжують декомунізацію

ПОЛІТИКА
27.12.2022, 10:15
У Дніпрі продовжують декомунізацію

На вимогу ініціативної громадськості міська влада Дніпра таки вирішила прибрати з вулиць пам'ятники російським і совєцьким діячам.

Відповідні знімки на своїй Facebook-сторінці оприлюднив військовослужбовець і патріот Олег Лебединський, передає інформаційна "Останній Бастіон".

Зазначається, що наразі співробітники комунальних служб демонтували із середмістя чотири статуї-маркери "русского міра", на черзі ще з десяток, захованих по околицях.

«Нарешті Дніпро без пам'ятників Булигіну, Дубініну, Чкалову, Горькому та Пушкіну. Ще трошки й наше місто буде вільне від усього цього лайна. Танку генерала Пушкіна і пам'ятнику слави приготуватися! Те, що розпочалося зі знесенням Лєніна та Петровського повинно закінчиться повним знищенням усього "русского міра" у Дніпрі», – прокоментував ситуацію Олег Лебединський.

Водночас ініціативна громадськість пообіцяла продовжити контролювати дії міської влади й не допустить, аби на території Дніпра лишився хоч один пам'ятник совєцькому чи російському діячу.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що полтавців закликають підтримати декомунізацію більшовицьких бовванів Ніколая Ватутіна та Алєксєя Зигіна.

Читайте також:
Історія
Геройський Чин крізь призму часу, який по сьогодні надихає на борню за свободу і державність. Вклонімося незламним карпатським січовикам!
15 березня, 16:38
Виміри
Борця за волю України, майданівця і добровольця Тараса Бобанича на позивний "Хаммер" нарешті відзначено нагородою, посмертно.
14 березня, 21:29
Світ
Пам'ять про розстріляного торік у грудні снайпера 119 окремої бригади Територіальної оборони Чернігівщини закарбують у топоніміці.
13 березня, 20:25
Історія
З нагоди 209-ї річниці від Дня народження славетного українського поета, письменника, митця і пророка нації.
09 березня, 16:51
Світ
Сьогоднішня РФ, як і колись СССР, – Колос на глиняних ногах. Обидва державні утворення є прямими спадкоємцями Російської імперії.
05 березня, 20:01
Історія
4 березня 1920 року під час I-го Зимового походу Армія Української Народної Республіки провела успішну операцію на Гайворонщині.
04 березня, 17:30