У Дніпрі продовжують декомунізацію

ПОЛІТИКА
27.12.2022, 10:15
У Дніпрі продовжують декомунізацію

На вимогу ініціативної громадськості міська влада Дніпра таки вирішила прибрати з вулиць пам'ятники російським і совєцьким діячам.

Відповідні знімки на своїй Facebook-сторінці оприлюднив військовослужбовець і патріот Олег Лебединський, передає інформаційна "Останній Бастіон".

Зазначається, що наразі співробітники комунальних служб демонтували із середмістя чотири статуї-маркери "русского міра", на черзі ще з десяток, захованих по околицях.

«Нарешті Дніпро без пам'ятників Булигіну, Дубініну, Чкалову, Горькому та Пушкіну. Ще трошки й наше місто буде вільне від усього цього лайна. Танку генерала Пушкіна і пам'ятнику слави приготуватися! Те, що розпочалося зі знесенням Лєніна та Петровського повинно закінчиться повним знищенням усього "русского міра" у Дніпрі», – прокоментував ситуацію Олег Лебединський.

Водночас ініціативна громадськість пообіцяла продовжити контролювати дії міської влади й не допустить, аби на території Дніпра лишився хоч один пам'ятник совєцькому чи російському діячу.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що полтавців закликають підтримати декомунізацію більшовицьких бовванів Ніколая Ватутіна та Алєксєя Зигіна.

Читайте також:
Історія
Більшовицькі загарбники завжди відрізнялися своїм дикунським ставленням до поневолених народів. Не тільки європейців мордували, а й азійців.
27 березня, 13:27
Історія
Влітку 1912 року у піщаних дюнах між Новими Санжарами та Кустоловим випадково знайдено історичний скарб. 800 предметів із золота та срібла!
18 березня, 20:28
Опінії
Геннадій Геннадійович Москаль – це була, напевно, найяскравіша людина з тих, кого я знав.
18 березня, 10:22
Історія
Геройський Чин крізь призму часу, який по сьогодні надихає на борню за свободу і державність. Вклонімося незламним карпатським січовикам!
15 березня, 13:49
Історія
З нагоди 210-ї річниці від Дня народження славетного українського поета, письменника, митця і пророка нації.
09 березня, 11:15
Опінії
Відтепер, проїжджаючи повз цей обласний центр, кожен охочий може прийти до світлого образу Тараса Бобанича. Низький уклін тобі, «Хаммере»!
21 лютого, 20:31