Дніпряни закликали міську владу декомунізувати Чкалова

ПОЛІТИКА
26.12.2022, 08:42
Дніпряни закликали міську владу декомунізувати Чкалова
Фото: Facebook

А тим часом у Полтаві Мамаївський каґал пазурами вчепився у боввани катів українського народу – Нікола Ватутіна та Алєксєя Зигіна.

Мешканці Дніпра звернулися до міської влади завершити процес декомунізації, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на громадського і релігійного діяча Дмитра Поворотного.

Як стверджує парох Православної Церкви України, військовий капелан і волонтер, ні мер, ні виконавчий комітет, ні тим паче депутатський корпус навіть на 9-й рік війни проти РФ не готові розпрощатися з постаттю більшовика Чкалова.

«Останнє фото з Валєрой. Чи багато треба для виконання Закону про декомунізацію? Ні, достатньо прильоту російської ракети! Навіть гаспадін Бужанскай мовчить...», – прокоментував ситуацію Дмитро Поворотний.

Ініціативу священника ПЦУ у соціальних мережах активно підтримують і пересічні дніпряни, котрі вважають наругою над пам'яттю полеглих захисників України існування у місті пам'ятника Чкалову.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що кияни вимагають від Віталія Кличка демонтувати пам'ятник російським окупантам, зокрема більшовикам Щорсу і Ватутіну.

Читайте також:
Опінії
Про консервативне прочитання капіталу... Долаймо зашкарублі колоніальні «норми», стереотипи взаємин та регуляції!
12 квітня, 13:41
Опінії
Кінострічка про 10 років війни за Незалежність України в особі незламного воїна-правосекторівця. Він був ідеалістом, лідером, людиною...
07 березня, 13:36
Війна
Якби 2 роки тому Україна не встояла, Захід заплющив би очі на всі злочини російських окупантів. Як ігнорує геноцид уйґурів і палестинців.
22 лютого, 08:27
Війна
Для переважної більшості українців справжня війна почалася 24 лютого 2022 року. Попередній період вони не зважали на бойові дії та окупацію.
02 лютого, 19:18
Полтава
Невдовзі у Гадячі відзначатимуть 175-річний ювілей від дня народження славетної української письменниці Олени Косач. Вона ж — Олена Пчілка.
12 січня, 08:20
Історія
Формат мультикультурного ура-патріотизму, який нам нав'язують, веде до пекла. Там не буде українських традицій, лише пітьма.
25.12.2023, 19:58