Глобине отримало спецтранспорт від австрійського міста-побратима

ПОЛТАВА
09 квітня, 14:45
Глобине отримало спецтранспорт від австрійського міста-побратима

Дві вживані автівки — карета швидкої допомоги та пожежна машина — обслуговуватимуть громаду. Їх люб'язно передала влада Ґрафенвьорта.

Такі відомості оприлюднила медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на пресслужбу органу місцевого самоврядування. Зазначається, що транспорт передано у рамках меморандуму про партнерство між Глобиним і австрійським містом-побратимом.

Ключі від автомобілів, наповнених різним крамом (продукти, ліки, генератори тощо) отримував безпосередньо керівник громади Станіслав Джусь у прикордонному Ужгороді. Він прибув разом із помічниками на зустріч із делегацією від мера Ґрафенвьорта пана Альфреда Рідля.

«Після прибуття даної спецтехніки у громаду та проведення відповідних процедур реєстрації, зробимо все можливе для покращення та посилення пожежної та безпеки у Глобиному, а також покращимо довезення пацієнтів до лікарні. Дякуємо Альфреду Рідлю за дружні відносини та значну допомогу нашій громаді», — прокоментував ситуацію міський очільник Глобиного.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», фіни та наші діаспоряни передали гумвантаж для переселенців. Днями транспорт вирушив із Гельсинкі до Варшави, а затим — до Львова.

Глобине отримало спецтранспорт від австрійського міста-побратима_1
Глобине отримало спецтранспорт від австрійського міста-побратима_3
Читайте також:
Політика
В Осло запланували виділення 100 мільйонів норвезьких крон, зокрема і на ідентифікацію українських громадян. Парламент країни дав згоду.
15 лютого, 21:48
Світ
Одноразову фінансову допомогу для вирішення гуманітарної кризи отримає найбідніша близькосхідна країна, де 11 років триває війна.
17.08.2022, 17:00
Полтава
Медичні препарати як гуманітарну допомогу Збройним Силам України лубенці зібрали у коробки та готові надіслати на фронт.
18.06.2022, 07:54
Полтава
Відбулась зустріч бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» з викладачами Полтавського державного аграрного університету.
16.07.2021, 15:49
Новини
Допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери.
25.03.2020, 15:00