Докази про сексуальні походеньки сина Байдена правдиві, – The Daily Mail

СВІТ
15 квітня, 12:47
Докази про сексуальні походеньки сина Байдена правдиві, – The Daily Mail
Фото: New York Post

Гантер Байден, відомий участю у корумпованих схемах компанії "Burisma", не зміг приховати від чужих очей своє справжнє життя.

Відповідний матеріал із купою компрометуючих фото- та відеодоказів днями оприлюднило провідне британське видання "The Daily Mail".

За інформацією, Байден-молодший не тільки є залежним від важких наркотиків, але й багаторічним організатором оргій із повіями в елітних готелях США та ЄС.

«На жорсткому диску ноутбуку Гантера зберігалися сотні фотографій оголених жінок і оголених селфі, а також десятки відеороликів, в яких він постає таким собі альфа-самцем. Гантер фотографував і фільмумав себе, часто з двома повіями одночасно, у відвертих відеороликах, які він потім розміщував на порнографічному порталі "Pornhub" під ім’ям користувача "RHEast". Секс-записи та світлини з повіями перемішані з сімейними фотографіями, діловими документами та селфі з його тодішньою коханкою — вдовою брата Гейлі», – йдеться у розслідуванні видання "The Daily Mail".

Прикметно, що дані про походеньки Байдена-молодшого стали відомі громадськості торік влітку, тобто вже у розпал передвиборчої кампанії у США.

Однак американські ЗМІ спільно з керівництвом Facebook і Twiter, як тоді, так і зараз проіґнорували витік компрометуючої інформації, всіляко намагаючися не допустити її розповсюдження.

«Наші спеціалісти у галузі ІТ змогли довести той факт, що знайдені на жорсткому диску ноутбука Гантера численні фото- і відеоматеріали правдиві, не підроблені жодним хакером. Джо Байден і його оточення навпаки намагалися приховати цю інформацію від суспільного розголосу, оскільки улюблений син чинного президента виявився одержимим створінням, наркозалежним нелюдом, який знімався в аматорських порнофільмах з повіями, а інколи з ґеями та навіть тваринами», – зазначили у виданні "The Daily Mail".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", адміністрація 46-го президента США не несе нічого доброго Україні.

Гантер Байден
Гантер Байден "розважається" з повіями в одному з готелів США
Докази про сексуальні походеньки сина Байдена правдиві, – The Daily Mail_2
Читайте також:
Генпрокуратура визнала дисертацію нового кандидата наук такою, що варта впровадження
29 квітня, 18:00
Як діти, їй-богу...
22 квітня, 10:45
"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".
21 квітня, 09:48
Верховна Рада «протягла» норму, яка дозволяє Ользі Совгирі стати суддею КСУ, не втрачаючи депутатського мандата
16 квітня, 12:05
Діди, яких так люблять "шанувати" прибічники путінського режиму, перевернулися б у труні від побаченого.
06 квітня, 12:47