Доля на боці України, або чому тоне Оренбуржжя
Південний Урал щільно заселений кількома поневоленими Москвою народів, зокрема українцями. Але всі вони давно стали московитами...
Що ж то за край такий — Оренбурґ і прилеглі території? Чули колись про «Снежок»? Так «міло» комуністи назвали тактичні навчання із застосуванням ядерної зброї.
Сталося це 1954 року під керівництвом сумновідомого маршала«м'ясника Ґєорґія Жукова (це він відомий фразою — «Бабы ещё нарожают!»). Тактичні навчання тривали на полігоні «Тоцкій», бо тамтешній рельєф нагадує типовий рельєф Західної Європи, яка вважалася найімовірнішим місцем початку Нової Світової Війни.
Коли щось роблять комуністи або росіяни — чекай біди! Внаслідок навчань потужне радіоактивне опромінення отримали 45 тисяч солдатів (майже всі потім померли).
Натомість у мешканців навколишніх уральських міст та сіл фіксувалися: хромосомні мутації; злоякісні пухлини; захворювання крові; висока дитяча смертність і так далі. Та головне інше.
Всі ми пам'ятаємо, як мамкіни дегенерати із російської армії копали шанці у Рудому лісі, що у Чорнобильській Зоні Відчуження. Пам'ятаємо, як потім, після їхньої втечі із Півночі України, копачів масово звозили до радіологічного центру у Гомелі, де вони дохли.
Чому? Бо ґрунт! Пласти ґрунту й досі сильно заражені. Так от Оренбуржжя — не виключення: там і досі високий показник онкологічних захворювань, який перевищує середній по росії.
Неподалік села Тоцкоє, є місто Бузулук, так от його теж знатно затопило, а тепер знатно затопить Оренбурґ, адже рівень річки Урал досяг позначки у 9 метрів. Річка Самара теж досягла цієї позначки, і вода змітає все на своєму шляху, попутно несучи із собою заражену землю…
Сказати, що все це карма, ну, або ж лиха доля, за знищення Каховської ГЕС — нічого не сказати. Урал, Самара, декілька маленьких річок, типу того ж таки Бузулука — все стане зараженим майже як у 1954-му, бо повторюся — пласти ґрунту.
Цікаво буде глянути на кінцевий масштаб, адже за певних обставин під загрозою може опинитися і Казахстан. Тамтешня влада вже у відповідних прикордонних з РФ районах запровадила режим надзвичайної ситуації.
Автор – Назар Приходько, медіааналітик, політолог-міжнародник і військовий експерт