Донецькі терористи їдуть до Євросоюзу під виглядом українських біженців

ВІЙНА
13.04.2022, 08:18
Донецькі терористи їдуть до Євросоюзу під виглядом українських біженців
Фото: Telegram

Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.

Так вирішили кремлівські куратори донецьких терористів, які налагодили транспортне сполучення з тимчасово окупованих міст Сходу України через московію до Європейського Союзу.

З цією метою вороги навіть створили відповідний Telegram-канал, де викладають заохочувальні повідомлення для зневірених у "народних республіках" жителів Донеччини та Луганщини.

Як вдалося з'ясувати, підконтрольні ватажкам угруповання "ДНР" підприємці та власники автобусів активно здійснюють "щоденні пасажирські перевезення" до Варшави, Вільнюса та Риґи, користуючися паспортами громадян України.

Хотілося б звернутися до вітчизняних і європейських спеціальних служб та прикордонних органів: невідкладно відреагуйте на вказану ситуацію!

Адже цілком імовірно, що з Донецька та Луганська через Ростов-на-Дону, Смоленськ, Гродно і Брест до Польщі, Литви та Латвії потрапляють вбивці, ґвалтівники та мародери, або, таким чином, рашисти прагнуть вивезти до Європи знедолених українців як живий товар.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", заборонена прокремлівська сила ОПЗЖ допомагає окупантам здійснювати геноцид маріупольців.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Деяким чиновникам пальця до рота не клади, а дай нажитися на горі своїх співгромадян, особливо на тлі відбиття російської воєнної агресії.
23 лютого, 19:58
Політика
Правоохоронні органи та спеціальні служби України закривають очі на беззаконня, влаштоване у Дніпрі соратниками Віктора Медведчука.
24.09.2022, 09:38
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.
09.06.2022, 20:14
Кримінал
Спецслужби України послуговується вибірковою демократією – карають невинних громадян, але ігнорують злочинну діяльність колаборантів.
18.02.2022, 12:21
Політика
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14.01.2022, 08:24
Політика
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01.01.2022, 10:01