Дорога Лохвиця-Миргород знову буде перекрита

ПОЛТАВА
22 жовтня, 19:17

У понеділок, 25 жовтня 2021 року, місцева громада перекриє транспортний рух біля с. Сенча та с. Вирішальне

До таких заходів населення змушене вдатися через зневагу до їхніх інтересів із боку Агентства місцевих доріг. Річ у тім, що внаслідок жахливого стану дороги по ній відмовляються їздити не лише перевізники, але й швидка. Таким чином, новостворені громади виявляються "відрізаними" від світу.

Нагадаємо, що це вже не перша подібна акція — 24 грудня 2019 року понад дві сотні осіб перекрили дорогу Лохвиця-Миргород. Ми оприлюднювали ці події на нашому сайті.

Як повідомив редакції "Останнього Бастіону" депутат Сенчанської сільради Василь Бабій, минулого разу вдалося привернути увагу керманичів районної ради та адміністрації, які обіцяли розв'язати питання.

Навіть відбувся ремонт ділянки дороги, що пролягає через с. Вирішальне. Також їм пообіцяли, що звернуться з проханням до Агентства місцевих доріг Полтавської області щодо ремонту траси Лохвиця-Миргород. Проте, як виявилось, цей об'єкт виключено з найближчих планів Агенства.

Люди доведені до відчаю, тому запланували нове перекриття дороги, яке відбудеться цього понеділку, 25 жовтня 2021 року, з 6.00.

Інформаційна агенція "Останній Бастіон" обов'язково буде слідкувати за подальшим розвитком подій.

Читайте також:
25 жовтня 2021 року жителі Сенчанської територіальної громади перекрили автомобільну дорогу сполученням Лохвиця-Миргород.
25 жовтня, 17:12
Апеляційний суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу ТОВ "Полтавагаз збут" і залишив без змін рішення суду першої інстанції
11 жовтня, 17:05
Громадяни давно цього потребували, адже мікрорайон № 7 відносно віддалений від центру
14 липня, 10:25
Машина з оператором та журналістом зіткнулась із вантажівкою
13 травня, 15:08
Крадіжки нафти та газоконденсату
11 травня, 20:23