Дороги Миргородського району — діряве решето від потужних Зе-піарників

ПОЛТАВА
19 лютого, 06:14

Роки минають, сніги тануть, а з ними сходить і дорожче покриття, лишаючи оголений місячний пейзаж. Куди ж пішли гроші платників податків?

Так, в одному лише Гадячі асфальт зник, оприявнивши купу кратерів на міських вулицях. Прикметно, що автошляхи ремонтували як під час Великого крадівництва (у 2020-2021 роках), так і вже під час відбиття повномасштабної російської агресії.

Фактично, чиновники з дорожниками нагріли руки на місцевому і державному бюджетах, лишивши жителів Полтавщині нормальних, якісних шляхів сполучень. Маємо справу із саботажем і диверсією!

Як з'ясувалося, торік у Гадячі дорожники капітально заасфальтували вулицю, а нині на новому покритті з'явилися вибоїни. Вартість робіт, виконаних ТОВ «ГадячШляхБуд», згідно із відомостями на порталі державних закупівель Prozorro, становила 807 014 гривень.

Подібна профанація ремонтів доріг спостерігається на всій території Полтавщини. У самому обласному центрі як головні, так і другорядні шляхи сполучень також стають схожими на кратери, котрими не проїхати, якщо ви звісно не у танку.

Медіаагенція «Останній Бастіон» укотре нагадує своїм читачам, що місцевим чиновникам поставлено завдання знищити дороги на Полтавщині. Вочевидь, Зе-влада готує наш край до здачі московитським загарбникам.

Читайте також:
Полтава
У межах сільської громади на тижні завершилося будівництво артезіанської свердловини. Тепер триває узгодження всіх документів та дозволів.
11 квітня, 20:45
Полтава
Котляревський, Мясоєдов і Петлюра жахнулися б, побачивши, на щó перетворили їхнє рідне місто нащадки. Полтава руйнується і без війни.
31 січня, 07:15
Полтава
Наперекір російській воєнній агресії українське самоврядування розвивається і планує вільне майбутнє. Доказ тому — село Сергіївка.
26 січня, 20:34
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21.11.2023, 15:03
Політика
Поки чиновники з депутатами ділять податки та розкрадають бюджет, пересічні українці діють. Адже патріотизм — це не слова, а справи.
28.09.2023, 20:36
Політика
На превеликий жаль, порятунок потопельника є справою рук власне самого потопельника, бо безвідповідальні держиморди ділять бюджет.
17.09.2023, 18:16