Полтавським чиновникам поставлено завдання знищити дороги

ПОЛТАВА
11 лютого, 08:48
Полтавським чиновникам поставлено завдання знищити дороги
Фото: Facebook

Казнокради регіонального рівня вирішили «убезпечити» Полтавщину від окупантів. Для цього руйнуються автошляхи у північно-східному напрямку.

Такі невтішні відомості на своїй Facebook-сторінці оприлюднив правозахисник і громадський діяч Олександр Ващенко. відомий патріот свого краю, він стверджує, що небезпечна ситуація складається на дорозі, котра з'єднує обласний центр з Опішнянською громадою.

Можливо, це така тактика чиновників, які замість будівництва фортифікаційних споруд на випадок повторного російського наступу на Полтавщину, повертають регіон у XIX століття. А гроші, виділені на ремонти доріг, продовжують осідати у кишенях ласих до наживи держиморд.

«Складається враження, що стоїть завдання — знищити полтавські автошляхи. Стан дороги Полтава-Опішня щодня погіршується. Зовсім скоро шлях, який поєднує в межах області велику кількість громад і залишається єдиним видом сполучення, стане непридатним для руху автомобільного транспорту. 

Ямковий ремонт, зроблений кілька місяців назад не витримав температурних коливань. Разом із колегами неодноразово звертався і письмово, і особисто до Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України щодо проведення ремонту автодороги. Доки чекаємо може залишитися НАПРЯМ, а не ДОРОГА», — зауважив Олександр Ващенко.

Медіаагенція «Останній Бастіон» укотре закликає депутатів і чиновників перестати займатися популізмом та нарешті полюбити Україну до глибини своєї кишені. Адже війна не триватиме вічно, і фронтовики неодмінно спитають за вашу бездіяльність та відверту профанацію у тилу.

Читайте також:
Полтава
Мешканці другого за населенням міста Полтавщини скаржаться у соціальних мережах на дезінформацію. Влада ж закликала не панікувати.
19 квітня, 14:56
Полтава
Позаторік лише завдяки героїзму згуртованої команди патріотів вдалося уникнути окупації Полтавщини. Гадяч ледь не опинився у руках ворога.
18 березня, 08:23
Війна
У прифронтових населених пунктах, які перебувають під постійними російськими обстрілами, досі залишаються тисячі цивільних громадян.
01 березня, 14:54
Полтава
Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського, а також Майдані Незалежності Герої продовжують жити у пам'яті.
27 лютого, 08:23
Кримінал
Посеред Сулинського заказника у Кременчуцькому районі виявлено порушення правил природокористування. Державі завдано значних збитків.
26 лютого, 08:27
Полтава
Торік попри повномасштабну війну на зміцнення берегової лінії у Мозоліївці витрачено 200 тисяч гривень. У 2022 році роботи не проводилися.
23 лютого, 07:09