Кремль відновлює зомбування європейців, – уряд Польщі

СВІТ
13.03.2023, 17:09
Кремль відновлює зомбування європейців, – уряд Польщі
Фото: The Economist

Російська пропаганда почала активніше працювати в Європейському союзі, щоби спробувати маніпулювати західним суспільством.

Такі відомості оприлюднив державний секретар і Уповноважений Уряду з безпеки інформаційного простору Республіки Польща Станіслав Жарин, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами чиновника, Кремль просуває через доступні медійні засоби наративи вигідні для Росії, перш за все йдеться про дискредитацію українських біженців і корупційну продажність влади України.

«Дедалі рішучішими стають рухи, які апелюють до фальшивого пацифізму. Їх діяльність використовується Москвою для маніпулювання західними суспільствами та зосередження на просуванні вигідних Росії гасел. Виконання цих вимог могло б призвести до швидкої перемоги Росії над Україною», – зазначив Станіслав Жарин.

Як стверджує урядовець, у Польщі середовище "фальшивого пацифізму" консолідується навколо політичного експерта Лєшека Сикульського, який звинувачує Варшаву, Вашинґтон і колективний Захід і США у "провокуванні глобальної війни", закликаючи до "партнерства" з Росією ціною нівеляції незалежності України.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що минулого тижня в Естонській Республіці заарештували трьох проросійських політиків, які відвідували окуповану Донеччину.

Читайте також:
Політика
Парламент Фінляндії ухвалив закон, який скасовує багаторічну заборону на розміщення ядерного озброєння.
вчора, 18:03
Політика
Держфінмоніторинг Проніна: фінансовий щит держави чи прикриття для схем?
вчора, 11:44
Позиція
Кого Кравченко поставив у Полтаві.
15 червня, 13:01
Опінії
Україна — перша країна у світі, яка звернулася до інших держав із проханням не надавати захисту її громадянам.
12 червня, 13:33
Опінії
400 тисяч дезертирів і порожні позиції: хто відповість за знищення резерву?
11 червня, 20:25
Війна
7 червня 2026 року Кабмін офіційно затвердив нові кадрові призначення в Міністерстві оборони.
10 червня, 17:43