Кремль відновлює зомбування європейців, – уряд Польщі

СВІТ
13 березня, 17:09
Кремль відновлює зомбування європейців, – уряд Польщі
Фото: The Economist

Російська пропаганда почала активніше працювати в Європейському союзі, щоби спробувати маніпулювати західним суспільством.

Такі відомості оприлюднив державний секретар і Уповноважений Уряду з безпеки інформаційного простору Республіки Польща Станіслав Жарин, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами чиновника, Кремль просуває через доступні медійні засоби наративи вигідні для Росії, перш за все йдеться про дискредитацію українських біженців і корупційну продажність влади України.

«Дедалі рішучішими стають рухи, які апелюють до фальшивого пацифізму. Їх діяльність використовується Москвою для маніпулювання західними суспільствами та зосередження на просуванні вигідних Росії гасел. Виконання цих вимог могло б призвести до швидкої перемоги Росії над Україною», – зазначив Станіслав Жарин.

Як стверджує урядовець, у Польщі середовище "фальшивого пацифізму" консолідується навколо політичного експерта Лєшека Сикульського, який звинувачує Варшаву, Вашинґтон і колективний Захід і США у "провокуванні глобальної війни", закликаючи до "партнерства" з Росією ціною нівеляції незалежності України.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що минулого тижня в Естонській Республіці заарештували трьох проросійських політиків, які відвідували окуповану Донеччину.

Читайте також:
Опінії
На фінансування телемарафону у 2023 році Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський та Слуги народу виділили 1,5 млрд ₴
вчора, 16:38
Полтава
Полтавська міська рада досі не може знайти гроші для заміни російського програмного забезпечення.
08 грудня, 18:55
Політика
А Україна на мільярди доларів будувала дороги...
06 грудня, 11:37
Опінії
Планку позалюдського героїзму треба міняти на послідовну, продуману, калькуляторну державну стратегію.
05 грудня, 17:13
Політика
Ця подія є екстраординарною і прямою загрозою енергобезпеці країни!
03 грудня, 12:16
Опінії
Парадокс: рота БПЛА є (і вона показує круті результати), а дронів від держави немає.
30 листопада, 09:15