«Довіра» у Зінькові залякує свідомих містян «повістками на фронт»

ПОЛТАВА
23 лютого, 12:37
«Довіра» у Зінькові залякує свідомих містян «повістками на фронт»

Чиновники із депутатами відверто тримають людей за безправних лохів, яких можна будь-коли утилізувати. Влада не сприймає жодної критики.

Красномовним свідченням слугує позачергове засідання виконавчого комітету Зіньківської міської ради з приводу повернення Зіньківського комунгоспу у власність громади. Жителі не бажають платити за багатомільйонні борги збиткового підприємства «Полтававодоканал».

Під час засідання міський голова Інна Авраменко та її заступник із питань житлово-комунальної галузі Олег Грибовод намагалися довести присутнім представникам громадськості на відсутність скарг від жителів. Зареєстровану петицію із вимогою повернення комунгоспу обидві посадові особи вважають політичною провокацією.

Доволі прикметно, що очільниця Зінькова — «парашутистка» від олігархічного проєкту «Довіра», яка під час місцевих виборів 2020 року кандидувала на голову Глобинської громади. Тепер ставлениця Олега Кулініча та Олександра Біленького займається шкідництвом на новому місці.

Для політичних пристосуванців і паразитів із лав «Довіри» головний метод управління — залякування повістками. Команда Кулініча-Біленького-Авраменко у Зінькові також не гребує погрожувати поліцією, звільненням з роботи, перевіркою бізнесу, навіть службою у справах дітей.

У підсумку, після майже 2-годинного пустослів'я виконання петиції щодо повернення Зіньківського комунгосп у власність громади вирішено відкласти до кращих часів. «За» проголосував лише один член виконкому, решта 5 — висловилися «категорично проти» й 1 — «утримався».

Обурені представники громадськості були здивовані поведінкою влади, котра продовжує набивати свої кишені, прикриваючись вигаданою допомогою фронтовикам. Вочевидь, функціонери «Довіри» готують Зіньків до здачі російським окупантам.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», ситуація із комунальним підприємством, яким володіє «Полтававодоканал», загострюється. Чиновникам в обласному центрі вигідно залишити все, як є для примноження боргових зобов'язань.

Читайте також:
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
14 квітня, 13:54
Політика
Кунаєв активно просував інтереси державного зрадника та колишнього керівника заводу «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.
20 березня, 18:03
Опінії
Вітчизняні борцуни з корупцією настільки доборолися, що вже записані у лавах фронтовиків. Ось тільки на передовій ні разу не були.
10 березня, 20:53
Опінії
Частина трупи Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької втекла. Їм байдужа Україна.
05 березня, 13:45
Політика
Конґрес США і Білий дім так і не дійшли згоди щодо подальшої підтримки України. Спікер забракував очікуваний пакет.
18 лютого, 11:15
Кримінал
2 роки тому Ромни опинилися під тимчасовою окупацією ресурсної федерації московії. Тамтешня влада просто втекла за Дніпро на захід.
22 січня, 08:12