На Полтавщині громада вимагає повернути Зіньківський комунгосп у свою власність

ПОЛТАВА
19 лютого, 21:48
На Полтавщині громада вимагає повернути Зіньківський комунгосп у свою власність

Причина: велика заборгованість підприємства «Полтававодоканал» перед акціонерним товариством «Полтаваобленерго». Ситуація загострюється.

Із відповідною петицією до Зіньківської міської ради гуртом виступили самі споживачі — мешканці громади. Станом на вечір 19 лютого зібрано 108 підписів зі 100 можливих, тож тепер рішення за депутатами та чиновниками.

Зазначається, що необхідно врахувати при передачі не лише повернення раніше переданих мереж, активів і майна, але й частку зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Полтавської області. Тобто тих, які входять до «Полтававодоканалу».

«Керуючись статтями 30, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи скарги жителів Зіньківської громади щодо неякісного надання послуг, переведення на неповний робочий тиждень та суттєве скорочення КП ПОР «Зіньківський комунгосп» працівників нашої громади, беручи до уваги нещодавнє відключення адмінбудівлі МКП «Зіньківський комунгосп» від електромереж та офіційним повідомленням АТ «Полтаваобленерго» до Зіньківської міської ради про можливість відключення й критично важливої інфраструктури у зв'язку із заборгованістю КП ПОР «Полтававодоканал» перед АТ «Полтаваобленерго».

Враховуючи той факт, що було передано всю технічну базу для вивезення побутових відхотів КП ПОР «Полтававодоканал», яке не має навіть досвіду в даній сфері та недопущенні екологічної катастрофи, просимо підготувати звернення до Полтавської обласної ради, яким порушити клопотання перед КП ПОР "Полтававодоканал" про передачу (повернення) міського комунального підприємства (КП ПОР) «Зіньківський комунгосп» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у комунальну власність Зіньківської територіальної громади», — йдеться у петиції.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що підприємливі ділки з політичного проєкту олігархів «Довіра» продовжують грабувати жителів Полтавщини. Так, обласна рада і «Полтаватеплоенерго» не збираються скасовувати незаконно встановлені тарифи.

Читайте також:
Політика
Діти ізраїльських депутатів і урядовців добровільно мобілізувалися, в Україні ж ухиляються від захисту. Власні гаманці їм ближчі до тіла.
28.12.2023, 13:45
Полтава
Діставатися зі старостинських округів Полтавської громади до навчальних закладів дітям нині не по кишені. Влада має звернути на це увагу.
13.10.2023, 18:50
Опінії
Рівно рік тому загинув наш близький Друг і Побратим – Паша Біллі (Романенко Павло Сергійович) за позивним "Кандагар".
24.05.2023, 19:03
Політика
Петиція авторства воїна Юрія Гудименка набрала необхідні 25 тис.
15.01.2023, 12:10
Полтава
На тлі повномасштабного вторгнення московитів в Україну наші громадяни нарешті зрозуміли: час прощатися з російською спадщиною.
12.04.2022, 09:12
Світ
Колишні британські прем'єр-міністри спільно з групою юристів ініціювали роботу з організації нового міжнародного "Нюрнберзького трибуналу".
05.04.2022, 20:04