Дрони ГУР уночі атакували на росії нафтопереробний завод, який належить «Лукойлу»

ВІЙНА
11.05.2024, 17:00
Дрони ГУР уночі атакували на росії нафтопереробний завод, який належить «Лукойлу»

Безпілотники Головного управління розвідки Міноборони в ніч на 11 травня атакували Волгоградський нафтопереробний завод.

О 03:45 безпілотник ГУР завдав удару по Волгоградському НПЗ, який належить ПАТ «Лукойл- Волгограднєфтєпереробка».

На заводі зазнали пошкоджень установки первинного перероблювання нафти АВТ-1 і АВТ-6.

Крім того, пошкодження зазнав кабель керування повітряними холодильниками, внаслідок чого було відключено сім холодильників. Пошкоджень також зазнала димова труба печі П-1.

Російські пабліки та деякі засоби масової дезінформації повідомляли, що в ніч на 11 травня над Волгоградською і Курською областями було збито сім безпілотників. Роботу ППО чули в Красноармійському районі Волгограда.

ТОВ «Лукойл-Волгограднєфтєпереробка» - найбільший виробник нафтопродуктів у Південному федеральному окрузі рф, потужність заводу становить 14,8 млн т. З 1993 року є 100% дочірньою організацією ПАТ «Лукойл».

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що Українські удари по НПЗ рф призводять до зниження світових цін на нафту.

Американський дипломат, колишній спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер зазначив, що важливо, аби російське населення розуміло суть цієї війни.

На його думку, росіяни підтримують путіна, адже не відчувають цю війну в себе вдома, і це треба змінити.

«Треба, щоб росіяни побачили, що їхня власна військова інфраструктура наражається на ризик. Тому я думаю, що Україна має не лише продовжувати знищувати нафтопереробні заводи, а й атакувати будь-яку військову інфраструктуру всередині росії, особливо ту, що використовується для нападу на Україну. Тож аеродроми, пункти матеріально-технічного постачання, склади боєприпасів — це військові цілі, і це законно», — пояснив дипломат.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Перед приїздом путіна в Мурманськ спецслужби обшукали кожного солдата почесної варти.
29 березня, 18:29
Світ
Дагестанський міністр цифрового розвитку Юрій Гамзатов повідомив, що в Ічкерії та Дагестані заблокували месенджер Telegram.
08 березня, 15:39
Війна
Удар по станції було завдано сімома безпілотниками.
17 лютого, 16:24
Війна
На росії Рязанський нафтопереробний завод призупинив роботу після атак українських безпілотників 24 та 26 січня.
28 січня, 10:02
Політика
Логіка доводить, що залякати ворога аж до підписання не згубного й не принизливого для України миру, неможливо. Наші партнери проти.
12 січня, 09:27
Війна
Протягом ночі на 4 січня безпілотники атакували найбільший у РФ морський торгівельний порт Усть-Луга в Ленінградській області.
04 січня, 13:16