ДСНС закінчило розслідування корупційної схеми в полтавському управлінні

Виміри
28.01.2015, 10:51

Державна служба з надзвичайних ситуацій України завершила розслідування опубліковане «Останнім Бастіоном» корупційної діяльності першого заступника начальника Головного управління ДСНС з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Олега Горбенка.

У зверненійшлося про те, що посадовець схилив сотні приватних підприємств на території Полтавщини до замовлення пожежоохоронних послуг у власної фірми та веде спосіб життя, який явно не відповідає доходам.

З повним текстом розслідування можна ознайомитися за посиланням: http://bastion.tv/news/kandidat-1-na-lyustraciyu-...

Наказ голови ДСНС України Сергія Бочковського про проведення службового розслідування стосовно Олега Горбенка опинився в розпорядженні «Останнього Бастіону».

Згідно наказу розслідування тривало два тижні і мало завершитися вчора, «Останній Бастіон» повідомить про його результати щойно отримає їх.


Читайте також:
Громадська спілка «Федерація футболу Полтавщини» коштом бюджету фінансувала тренувальні збори молоді приватного клубу «Ворскла» та влаштовувала змагання для нардепа Олега Кулініча напередодні виборів.
вчора, 11:29
Справа щодо полтавських поліцейських, які протидіяли розкраданню надр, передана до Хорольського районного суду Полтавської області. Подальшу долю слідчих буде вирішувати суддя Миркушіна Наталія Станіславівна.
29 листопада, 12:05
Впродовж короткого проміжку часу в Полтаві трапилося дві скандальні події, до яких причетні вихідці з одного й того ж самого середовища.
15 липня, 12:22