Двері НАТО для України та Грузії відкриті, – очільник Пентаґону

СВІТ
19 жовтня, 10:46
Двері НАТО для України та Грузії відкриті, – очільник Пентаґону
Фото: AP Photo

Цього тижня міністр оборони США Ллойд Остін відвідає Київ і Тбілісі напередодні планової зустрічі голів воєнних відомств країн-членів НАТО.

Відповідну інформацію оприлюднило провідне американське видання "The Washington Times", передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Пентаґон вважає поїздку свого очільника до України та Грузії чітким сигналом Москві, якій надалі слід утриматися від посягання на національний суверенітет і територіальну цілісність її сусідів.

«Наша мета – демонстрація підтримки Києва і Тбілісі, котрі, ми сподіваємося, невдовзі поповнять лави Північноатлантичного альянсу. Ми підтримуємо країни, які опинилися на передовій російської агресії, та зміцнюємо їхній суверенітет, зокрема надаючи надсучасне озброєння», – зазначили у пресслужбі міністерства оборони США.

Речники Пентаґону також додають, під час поїздки Ллойд Остін має намір оголосити Володимиру Зеленському і Саломе Зурабішвілі, що двері НАТО для України та Грузії відкриті, проте обом країнам доведеться вжити певних додаткових заходів, аби претендувати на повноправне членство в Альянсі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у разі, якщо Кремль спробує використати "Північний потік-2" як зброю, теперішні західні санкції видадуться йому дитячої забавкою.

вибір редакції
Читайте також:
Путін вважає розпад СРСР однією з найбільших геополітичних трагедій.
02 грудня, 16:10
У Вашинґтоні нарешті зрозуміли хід думок кремлівського "залізного щура" і закликали союзників готуватися до затяжного конфлікту.
30 листопада, 12:36
Це «подарунок» українцям на річницю Голодомору від західних марксистів.
25 листопада, 18:02
У разі, якщо кремлівському "залізному щуру" забракне сміливості вийти зі свого бункера, очільник Білого дому гратиме у власну гру.
19 листопада, 13:21
Газогін "Північний потік-2" – це не про бізнес, а виключно про геополітичні інтереси Кремля.
19 листопада, 09:17
Британія є одним з серйозних опонентів Путіна в Європі.
17 листопада, 22:05