Двері НАТО для України та Грузії відкриті, – очільник Пентаґону

СВІТ
19.10.2021, 10:46
Двері НАТО для України та Грузії відкриті, – очільник Пентаґону
Фото: AP Photo

Цього тижня міністр оборони США Ллойд Остін відвідає Київ і Тбілісі напередодні планової зустрічі голів воєнних відомств країн-членів НАТО.

Відповідну інформацію оприлюднило провідне американське видання "The Washington Times", передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Пентаґон вважає поїздку свого очільника до України та Грузії чітким сигналом Москві, якій надалі слід утриматися від посягання на національний суверенітет і територіальну цілісність її сусідів.

«Наша мета – демонстрація підтримки Києва і Тбілісі, котрі, ми сподіваємося, невдовзі поповнять лави Північноатлантичного альянсу. Ми підтримуємо країни, які опинилися на передовій російської агресії, та зміцнюємо їхній суверенітет, зокрема надаючи надсучасне озброєння», – зазначили у пресслужбі міністерства оборони США.

Речники Пентаґону також додають, під час поїздки Ллойд Остін має намір оголосити Володимиру Зеленському і Саломе Зурабішвілі, що двері НАТО для України та Грузії відкриті, проте обом країнам доведеться вжити певних додаткових заходів, аби претендувати на повноправне членство в Альянсі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у разі, якщо Кремль спробує використати "Північний потік-2" як зброю, теперішні західні санкції видадуться йому дитячої забавкою.

Читайте також:
Політика
Пекін виступив проти використання «китайської загрози» для захоплення Гренландії.
вчора, 17:07
Політика
Вторгнення США у Гренландію легітимізувало б війну росії проти України та спричинило б розвал НАТО.
18 січня, 18:24
Політика
Сьогодні посли країн ЄС екстрено зберуться через заяву Трампа про введення мит — Reuters.
18 січня, 08:35
Світ
Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник MRTT виконали навчальний політ місію на південному сході Гренландії.
17 січня, 15:46
Війна
Європейські союзники планують посилення в Арктиці.
13 січня, 09:00