Дві головні причини агресії росії проти України

ВІЙНА
08 березня, 08:18
Дві головні причини агресії росії проти України
Фото: Facebook

На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.

Таку думку висловив вітчизняний громадський діяч, проєкт-менеджер і консультант з комунікацій Юрій Богданов, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Він стверджує, що росіяни знову повернулися до очорнення українців у світі.

Намагання стерти нашу мову, культуру, самобутність завжди були пріоритетом для російських загарбників. Прийшовши на українську землю, вбивши українці та зайнявши їхні (наші) оселі, окупанти відразу починали займатися самовиправданням своїх злочинів.

«Поїхали соцмережами чергові маніпуляції на тему, які українці неправильні та як українці винні у війні. Тож вчергове треба нагадати, що у війни росії проти України є дві фундаментальні причини. По-перше, росія змогла залишитися імперією, і владу у ній захопила переповнена ресентиментом кліка гебістів на чолі з закомплексованим упирем. Вони мали час побудувати повноцінну диктатуру, рясно оплачену доходами від нафти, газу й інших ресурсів за лояльності КНР, США І ЄС.

А по-друге, Україна не скористалася вікном можливостей у 1990-2000-х і втратила час на інтеграцію до ЄС і НАТО, на відміну від наших сусідів із колишнього соцтабору. Чи могли ми скористатися тим шансом та чи достатньо широким було то вікно? Важко відповісти об'єктивно. Але оце і є дві реальні фундаментальні причини. Все інше — це або російські самовиправдання, або віктімблеймінг у чистому вигляді, який шкодить нашій боротьбі», — заявив Юрій Богданов. 

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як схиблений на відновленні СССР кремлівський бункерний дід має цілковиту підтримку росіян. «Глибинний народ» хоче впокорення України.

Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.
21 травня, 19:24
Війна
У ворога немає достатніх сил для загарбання найбільшого українського міста на Сході. Московити здійснюватимуть диверсії, рейди та обстріли.
12 травня, 15:03
Опінії
Українцям важливо за будь-яких обставин подіватися на краще, але діяти, враховуючи найгірше. І бути готовим до всього, що станеться.
12 травня, 09:18
Війна
Чоловіки з острова несвободи віддають інтернаціональний борг «старшому братові» із РФ. Ціна питання — кругленька сума у доларах.
07 травня, 12:37
Кримінал
54-річний генерал-лейтенант окупаційно-терористичного контингенту РФ керував чистками у Димері. Це сталося у лютому-березні 2022-го.
23 квітня, 12:27
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50