Двійники Путіна, або Хто насправді править Росією?

Виміри
27.08.2014, 07:54

Історія пам’ятає багато фактів, коли головнокомандувачів країн і цілих імперій підміняли двійники – спеціально навчені люди, які зовні схожі на своїх «публічних близнюків». Починаючи від правління Олександра I, двійники стали масовим явищем на політичній арені. Мав двійників і Сталін, і Гітлер. Та це, в основному, робилося для безпеки правителів. У наш час двійників стали використовувати для повної заміни Президента іншою людиною. Вони беруть участь в публічних заходах і роблять офіційні заяви від імені "оригіналу". Вони підписують усі документи, зустрічаються з міністрами, вітають країну зі святами. Двійники замінювали екс-президента Росії Бориса Єльцина. Дослідники та експерти стверджують, що підміняють сьогодні й Володимира Путіна. А хто ж тоді міняє двійників на такому важливому державному посту? Хто вказує їм, що робити? Спробуємо глибше проаналізувати цю тему

Для того, щоб зняти багато питань, достатньо самостійно залізти у простір інтернету і порівняти фотографії правителів різних років. Зміни видно й неозброєним оком. Для детального аналізу залучимо погляди експертів – пластичних хірургів, криміналістів, психологів.

Спочатку розглянемо історичні факти. Перший Президент Росії Єльцин восени 1996 року пережив інфаркт. Він повернувся на свій пост лише в 1997 році, і його зовнішність різко змінилася. Він став виглядати молодше і сильно схуд. Із цього часу починається стрімка кар'єра невідомого Путіна. 26 березня 1997 року він призначений начальником Головного контрольного управління Президента РФ. Через рік Путін вже вважався однієюіз найвпливовіших фігур у Кремлі. Влітку 1998 він став директором ФСБ, а в травні 1999 року Президент Єльцин прийняв рішення про передачу своєї влади Путіну. 9 серпня 1999 року Єльцин у своєму телезверненні назвав Путіна своїм наступником.

Президентів міняє одна й та ж група ляльководів

Є припущення, що на політичну арену спеціально вивели двійника Єльцина, щоб той підготував наступника, бо справжній Єльцин помер під час операції на серці ще в 1996 році. Ляльководам було б набагато важче привести до влади потрібну людину через демократичні вибори. Звання наступника збільшує авторитет будь-якого кандидата в багато разів. До того ж вони встигли підібрати людину, яка відповідає усім вимогам народу до свого лідера. У молодого, підтягнутого, усміхненого Путіна закохалася вся країна, особливо після витівок старого пенсіонера Єльцина. Ця найбільша афера мала величезний успіх.

Тепер країною править Путін. Прийнято вважати, що він відновив країну після єльцинської розрухи, що дав людям "стабільність". Президентів призначає, міняє і направляє одна і та ж система, одна група ляльководів. При Єльцинові вони досягали однієї мети, при Путінові - іншої. Тепер вони почали підміняти Путіна, і армія двійників значно різноманітніша.

Скільки ж їх, двійників? Різні спеціалісти називають різні цифри – від чотирьох до шести. На фотографіях різних років у "Путіна" відрізняються зморшки лоба. В однієї людини малюнок зморшок лоба не міняється з часом, а тут ми бачимо то пряму галочку, то хвилі. У них різна форма черепа (ширина очних западин, форма підборіддя, форма вилицюватих кісток), різний об'єм м'яких тканин і хрящів особи (крил носа, губ, щік), різні межі волосся (скальпа і брів), різний колір очей, різний погляд. Такі відмінності не можна пояснити віковими змінами, навіть якщо допустити, що "оригіналу" робилася пластична операція для підтримки моложавого вигляду.

Якщо Путіна підмінили, то стає зрозумілим, чому так вуалюється будь-яка інформація про його сім'ю. Діти і дружинапросто не хочуть жити з чужою людиною - двійником свого батька й чоловіка. До того ж вони можуть мимоволі розкрити цей секрет, краще тримати їх подалі. Тому без особливих пояснень дружина Путіна поступово сходить із публічної арени.

«А царь-то не настоящий»

Близько двох тижнів тому Путін відвідав анексовану Ялту. Знову інформаційний простір заполонила інформація – «А царь-то не настояний!». Вони з Мєдведєвим були одного зросту, хоч насправді Путін має бути вищим майже на 10 см. Головнокомандувач Кремля анонсував свою гучну заяву щодо України. ЗМІ почалися ширитися чутки, що буде заява про початок війни з Україною. Та, запізнившись на три години, Путін так і не сказав нічого сенсаційного. Хтось знову переграв сценарій.

У великій політиці нічого не можна сприймати однозначно. Кому вигідна ситуація, яка нині склалася між Україною та Росією, хто запускає маріонеток для роздмухування конфлікту? Все це можна назвати суб’єктивним припущенням, хворою фантазією й брехнею. Та правду, як відомо, слід шукати десь посередині.

За матеріалами livejournal.com, dancor.sumy.ua, youtube.com, uainfo.org.


Читайте також:
або про миколаївський десант прибульців у погонах на Полтавщину
11 січня, 21:50
Про хлопців з ПАТ «НАК «Надра України», котрі не пролазять у вушко голки
31.12.2020, 18:30