Двох російських шпигунів запроторили за ґрати у Литві

Опінії
16.11.2021, 13:32
Двох російських шпигунів запроторили за ґрати у Литві

Кожного з викритих агентів Кремля змішаного етнічного походження позбавили волі на 4 роки. Тепер вони сушитимуть сухарі на "єврозоні".

Історик, журналіст і фіно-угорист

Є все таки новини і з гарним фіналом! Клайпедський окружний суд Литви довів провину двох своїх громадян і визнав їх винними у шпигунстві на користь РФ.

Обох посадив на реальні терміни. Серед посажоних воїстину знакова постать – координатор акцій побєдобєсія "Бєссмєртний полк" у Клайпеді Алєксєй Ґрейчус.

Як з'ясувалося, він іще й лівий активіст, пристрасний опікун совєцьких військових пам'яток – зовсім як наші голови ОТГ Яготина чи Новгород-Сіверського, які активно вкладають кошти в оновлення всяких комуняцьких зірочок у парках і скверах.

Якби жив в Україні, то може б навіть зробив неабияку кар'єру! Але обрав для життя мирну й тиху Литву...

До речі, Ґрейчуса не вберегло від тюрми навіть те, що він є онуком Йонаса та Марійони Ґрейчусів. Вони, до слова, отримали від ізраїльського інституту "Яд Вашем" звання "праведників народів світу".

Все ж таки шпигував на користь РФ? – Ну тоді в тюряжку...

Сам Альошенька є сином Рімантаса Ґрейчуса, який народився на Сибіру у родині депортованих Москвою литовських громадян. І навіть попри це почуття законної огиди до РФ не переживав.

Унікальний, бєссмєртний тип державного зрадника, що наковтався героїки Вєлікой Отєчєствєнной вайни. Скільки у нас таких? – Ой, не питайте...

Читайте також:
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
вчора, 18:08
Аналітики стратегічного дослідницького інституту США занепокоєнні нерішучістю Білого дому у перемовинах із путінським режимом.
17 січня, 11:40
Обидві палати американського парламенту узгодили пакет санкцій особисто проти Владіміра Путіна і низки держслужбовців РФ.
13 січня, 10:06
У разі, коли тривалі перемовини колективного Заходу з Кремлем зайдуть у глухий кут, НАТО протистоятиме окупанту на полі бою.
11 січня, 10:55
Агент спеціальних служб РФ, який діяв під маскою "бізнесмена", Владіслав Клюшин екстрадований Швейцарією до Америки.
04 січня, 14:10
Фінляндська влада мусить або провести загальнонаціональний плебісцит щодо вступу до НАТО, або відверто сказати, що прислужує Кремлю.
01 січня, 08:59