Двох російських шпигунів затримали у Словенії

КРИМІНАЛ
31.01.2023, 21:36
Двох російських шпигунів затримали у Словенії
Фото: Google

Заслані кремлівським режимом до маленької балканської республіки агенти спеціальних служб РФ вивідували цінну інформацію.

Про гучне виявлення та арешт двох шпигунів у Любляні з місця події повідомило авторитетне видання "The Washington Post", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Правоохоронні органи Словенії підозрюють чоловіків у використанні створеної ними контори з продажу антикваріату і нерухомості для легальної діяльності на території країн-учасниць Північноатлантичного альянсу.

У ході спецоперації встановлено, що підозрювані жили та займалися бізнесом без належних документів і, користуючися чужими прізвищами, здійснювали розвідку на користь однієї з російських служб.

«Їхні дії завдали серйозної шкоди національній безпеці, політичним, економічним та оборонним інтересам Словенії. Один із затриманих має громадянство Арґентини. Триває підготовка до судового процесу», – відзвітували у профільному міністерстві балканської республіки.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що торік у Польщі тільки з лютого затримали вже шістьох шпигунів, які прибули з Білорусі та Росії; скільки ще переховуються – невідомо.

Читайте також:
Політика
Вучич повідомив про загрозу «національним інтересам»: «На Сербію чекають нелегкі дні».
27 березня, 10:05
Політика
Як відомо, Балкани — «порохова діжка» у підчерев'ї Європи. Саме її готовий використати Кремль для дестабілізації status quo на континенті.
11 січня, 08:20
Політика
Володимир Зеленський на прохання президента Сербії Александра Вучіча зустрівся в Афінах. Це сигнал Москві, що Україна готова торгуватися.
22.08.2023, 18:35
Світ
Єнс Столтенберг заявив, що альянс продовжить забезпечувати спільну безпеку у регіоні.
20.07.2023, 08:35
Світ
Сусідня Албанія також купила комплекс з трьох Bayraktar. Також безпілотниками турецького виробництва зацікавилася Сербія.
17.07.2023, 07:10
Війна
Поранення отримали військові KFOR
30.05.2023, 06:55