Двох російських шпигунів затримали у Словенії

КРИМІНАЛ
31 січня, 21:36
Двох російських шпигунів затримали у Словенії
Фото: Google

Заслані кремлівським режимом до маленької балканської республіки агенти спеціальних служб РФ вивідували цінну інформацію.

Про гучне виявлення та арешт двох шпигунів у Любляні з місця події повідомило авторитетне видання "The Washington Post", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Правоохоронні органи Словенії підозрюють чоловіків у використанні створеної ними контори з продажу антикваріату і нерухомості для легальної діяльності на території країн-учасниць Північноатлантичного альянсу.

У ході спецоперації встановлено, що підозрювані жили та займалися бізнесом без належних документів і, користуючися чужими прізвищами, здійснювали розвідку на користь однієї з російських служб.

«Їхні дії завдали серйозної шкоди національній безпеці, політичним, економічним та оборонним інтересам Словенії. Один із затриманих має громадянство Арґентини. Триває підготовка до судового процесу», – відзвітували у профільному міністерстві балканської республіки.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що торік у Польщі тільки з лютого затримали вже шістьох шпигунів, які прибули з Білорусі та Росії; скільки ще переховуються – невідомо.

Читайте також:
Економіка
€20 – це завжди €20, ані центом менше, про що дуже добре знають чиновники з Белграду, котрі вирішили здихатися рублевої голки Москви.
13 березня, 21:53
Світ
Лідери Косово та Сербії висловили готовність реалізувати запропоновану ЄС угоду про нормалізацію відносин, заявив Жозеп Боррель.
28 лютого, 14:15
Світ
Республіка Сербська все активніше дратує ЄС своїми відносинами з росією.
10 січня, 20:11
Світ
Починаючи з 00:00 1 січня 2023 року жителі розвиненої балканської республіки стали вільно подорожувати Європейським континентом.
01 січня, 21:00
Світ
Армії Сербії та Косова приведені у бойову готовність
27.12.2022, 12:19
Світ
Прем’єр-міністр Косова Альбін Курті попередив про те, що росія розпалює напруженість між його країною та Сербією
21.12.2022, 09:25