Джо Байден назвав путіна вбивцею

СВІТ
17 березня, 17:25
Джо Байден
Джо Байден
Фото: ABC News

Президент США Джо Байден публічно назвав путіна вбивцею.

Про це Байден заявив в інтерв'ю ABC News.

Обговорюючи ситуацію з Навальним, який в серпні був отруєний бойовою отруйною речовиною «Новачок», а після повернення в Росію кинутий до в'язниці, кореспондент телеканалу запитав Байдена, чи вважає він путіна вбивцею.

Байден відповів: «Так, вважаю»!

Він також додав, що путін «заплатить ціну» за втручання в президентські вибори 2020 року.

«Скоро ви побачите, як це станеться», - пообіцяв Байден.

Назвавши публічно путіна вбивцею, Байден дав зрозуміти, що ватажок кремля більше не є персоною, з якою будуть говорити. Своєю заявою Байден фактично оголосив путіна міжнародним ізгоєм, і всі, хто будуть мати з ним справу будуть розглядатися Вашингтоном як поплічники вбивці та противники США.

Це також чіткий сигнал членам правлячої в росії чекістської банди - «Настав час позбутися від путіна ... Він ваша найбільша проблема ...!»

Напередодні доповідь про іноземне втручання у вибори опублікувала Національна розвідка в США. У документі говориться, що Кремль санкціонував і «кампанію з метою очорнити кандидата Байдена і Демократичну партію в цілому, а також надати підтримки колишньому президенту Трампу, підірвати довіру суспільства до виборчого процесу і викликати соціально-політичний розкол в США».

Ключовим елементом російської стратегії стало використання посередників - в ЗМІ, серед офіційних в США, включаючи людей, близьких до Трампа та його адміністрації, йдеться в доповіді.

Розвідка не називає імена цих людей, але, як зазначає Bloomberg, мова йде, швидше за все, про колишнього адвоката Трампа Руді Джуліані, який невпинно висував звинувачення в корупції з боку Байдена і його сім'ї, пов'язані з Україною.

Російське керівництво «розглядало можливе обрання Байдена як таке, що суперечить російським інтересам» та вважали за краще б Трампа, попри те, що «сприймало деякі дії його адміністрації як антиросійські».

При цьому безпосередньо перед виборами кремлівські чиновники зробили ряд кроків, щоб підготуватися до приходу нової адміністрації, «ймовірно, тому що вважали, що шанси Трампа на переобрання зменшилися», йдеться у доповіді.

Компромат на Байдена росія намагалася запустити з України, де його син - Хантер - перебував у раді директорів газодобувної компанії Burismа. Її звинувачували в розкраданні грошей з українського бюджету з подальшим виведенням їх в офшор.

За два тижні до виборів звинувачення на адресу сім'ї Байденом стали з'являтися в американській пресі.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18
Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.
26 квітня, 21:05
Московія таки погодилася відвести свої війська від України. Головна причина – американські санкції.
24 квітня, 17:56