«Джонсон, ану відбудуй Бородянку!»

Опінії
24 січня, 19:45
«Джонсон, ану відбудуй Бородянку!»
Фото: Facebook

Народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк могла стати ґауляйтершею. Але в українських  захисників були свої плани...

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Після деокупації Київщини минуло 9 місяців. Постраждалі люди за власний кошт вимітають сажу, кладуть дахи та вставляють вікна, поки такі депутати як пані Василевська-Смаглюк саджають дупи у нові "Яґуари".

Але ти, Борисе Джонсоне, відбудуй мені Бородянку на окрузі! Причому, негайно!

Давайте так: Джонсон відповідає виключно за виборців Лондона, Кента і Йоркшира, а свою кару за ковідні вечірки, секс-скандал із Крісом Пінчером і проблемами з економікою він поніс сповна. Тому зараз у відставці, й ось так працює суспільство, де влада не божество, а найняті менеджери.

Але що тішить і радує, бо наші біженці у Великій Британії завше кажуть англійцям, що їхній Джонсон нас врятував і це чиста правда. Ще більше врятували нас податки британських платників податків – за що їм шана і подяка на всі наші майбутні покоління.

Давайте трохи хронології... Торік у січні директор ЦРУ США Вільям Бьорнс привіз Володимиру Зеленському плани наступу; дуже чіткі плани із формулюванням, що рашисти висадять десант у Гостомелі з прицілом на штурм Києва.

Але ми цього не зробили, щоби... «не руйнувати економіку». Та Боже ж ти мій!..

У травні в інтерв'ю нідерландському виданню "NOS" на пряме питання журналістки президенту, чи знав він про наступ, він сказав, що знав. Дослівна цитата: «Ми знали, що це [російське вторгнення – прим. авт.] може бути в будь-коли, нам пропонували бити у дзвони, рити окопи, вивозити людей з держави, і це треба було робити за рік до вторгнення».

3 лютого 2022 року до Києва приїхав британський прем'єр-міністр Джонсон. На спільному брифінгу Зеленський щось казав про мінські домовленості, а от Джонсон сказав наступне:

«Ми робимо все можливе, щоби посилити спроможність України чинити військовий опір. Але я думаю, найкраще, що ми можемо зробити – це все ж таки донести до російських громадян можливість того, що відбудеться. Реальність того факту, що українці будуть оборонятися, вони будуть битися за свою країну. Українці будуть опиратися до останньої краплі крові».

11 і 9 лютого минулого року літаки із США і Великої Британії почали тягати сюди "Javelin", бронежилети та каски. Польща паралельно ухвалила рішення про прийняття майбутніх біженців і поранених, а що ж у цей час робили зелені смаглюки?

Говорили, що гроші на армію не на часі, бо буде мало грошей на дороги. Ну, і не забудьмо феєричний виступ Данила Гетьманцева, що 50 мільярдів додаткових коштів на армію 22 лютого – то (увага!) «Примхи опозиції».

Тому ні, це не Джонсон має відбудувати Бородянку, а якраз навпаки: ті, хто обирався на окрузі – мають закрити пельку і чи не уперше в житті трохи попрацювати для неї. Саме ця депутатка до 24.II.2022 мала бодай спитати, чи надійно укріплений її округ — через який, а саме зелену зону ЧАЕС, і поперли на Київ колони окупантів.

«Джонсон, ану відбудуй Бородянку!»_1
Читайте також:
Опінії
З кожною новою владою реформи у нас починаються і... зупиняються! Найбільше страждає галузь освіти, яку захопили ексрегіонали.
28.11.2022, 19:12
Опінії
Вітчизняна дипломатія – наша велика біда. Посади рядового помічника консула і до самого міністра часто-густо займають відверті дилетанти.
19.11.2022, 08:54
Політика
Після приходу до влади весною-влітку 2019 року відвертих профанів і популістів вітчизняна система оборони опинилась на межі існування.
09.11.2022, 20:27
Політика
Комуністичний Китай досі лишається найбільшим партнером України в Азії, хоча давно мав би перейти у розряд потенційних ворогів.
26.09.2022, 20:54
Опінії
Перерозподіл бюджетних видатків на користь оборони і скорочення решти витрат під час війни – неминуче і необхідне.
17.09.2022, 18:14
Політика
Тому те, що його досі немає в Україні – це справжня катастрофа для вітчизняної освітньої системи, особливо під час війни.
05.08.2022, 17:34