Е-повістка для російського «гарматного м'яса»

ВІЙНА
11 квітня, 20:54
Е-повістка для російського «гарматного м'яса»
Фото: Vandy

Державна Дума РФ ухвалила пакет законопроєктів, яким запроваджується примусова військова повинність для повнолітніх чоловіків.

Блискавичне рішення одразу у трьох читаннях російські парламентарі прийняли сьогодні, 11 квітня, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, у РФ відтепер узаконено надсилання мережевих повісток; тобто, документ буде вважатися врученим через 7 днів після появи в особистому кабінеті на порталі "ГосУслуги".

З цього моменту призовнику буде закрито виїзд за кордон та накладено інші обмеження, оскільки сам факт формування повістки незалежно від способу її вручення включає лічильник (зворотний відлік – прим. ред.).

Фактично, коли в особистому кабінеті на порталі "ГосУслуги" з'являється електронне сповіщення про отримання обов'язкового виклику до військового комісаріату, чоловіку дається максимум тиждень на втечу із країни, якщо той не захоче патріотично лягти ні за що в український чорнозем.

Однопартієць померлого торік Владіміра Жиріновского – депутат Андрєй Луговой – поспішив заявити, що нової хвилі мобілізації не планується, але, якщо людина не відвідує "ГосУслуги", то це її особисті проблеми.

Ухвалений пакет законопроєктів гранично жорсткий, de jure та de facto запроваджує презумпцію провини: чоловік може не знати, що йому виписана повістка, але через 7 днів після її формування, – автоматично стає злочинцем.

Звичні схеми ухилення за такого механізму неможливі, як неможливо і легально змінити військову службу на альтернативну; тобто, росіян поставили у безвихідь, якої не було з часів совєцької диктатури.

Загалом, у поточній реальності ризик стати злочинцем-ухилянтом може здатися набагато меншим, аніж ризик потрапляння на український фронт, особливо коли не дуже зрозуміло: а за що, власне, пропонується пересічному жителю Саратова чи Магадана покласти своє життя на чужині?

Навряд чи така людина, отримавши повістку, розмірковуватиме у глобальних і стратегічних категоріях – її відчуття швидко зведуть проблему до особистого виживання в умовах відродженого совка.

Звичайно, потенційний бойкот може стати стихійним, але навряд чи масовим, адже російське населення зомбоване войовничою українофобською пропагандою і не готове навіть на пасивний опір режиму.

Однак, чим масовішим і жорстокішим буде призов (тобто, могилізація – прим. ред.), тим більше чоловіків ресурсної федерації московії прийматимуть цілком здорові рішення, про які ми дізнаємося вже цьогоріч.

А проте, "Останній Бастіон" укотре нагадує читачам, що все більше представників корінних народів поки що РФ стають до лав українського війська заради своєї власної свободи проти росіян.

Читайте також:
Війна
Україна посилює мобілізацію, оскільки Московія збільшує кількість окупаційних військ
20 вересня, 13:27
Війна
"Сьогодні — уточнити дані, завтра — на фронт": чому українці не йдуть у ТЦК
25 серпня, 08:16
Виміри
Полтавський ОТЦК та СП вирішив мобілізувати полтавських депутатів-дармоїдів, але не всіх.
26 квітня, 11:50
Війна
Кремль таки зміг зігнати до лав окупаційно-терористичної армії пів мільйона чоловіків з усіх усюд ресурсної федерації московії.
29 березня, 21:59
Війна
Молодь національних республік Поволжя (так званий регіон Ідель-Урал) стала мішенню російського міністерства нападу та агресії.
20 березня, 18:35
Війна
Військові комісари лютують, загрібаючи повістками чоловіків, які потім гинуть на фронті. Це не про РФ, а про теперішні українські реалії!
23 лютого, 20:37